aussie

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, az összetevőket feltöltötte: Nashuaaa, Módosítva: 2021. augusztus 26.

Kategória:   Hajápolók

Intenzíven ápoló könnyű olaj, károsodott hajra, melynek ausztrál makadámdió-olaj, jojobamagolaj és avokádóolaj egyvelegéből összeállított, nem zsíros formulája szemmel láthatóan helyreállítja a hajszálakat.

Ár: 2200 , Eladó: peppi
Állapot: Új, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

muszika

2021. május 24.

Próbáltam már több hajvégápoló olajat, drágábbtól a Baleáig, de ilyen jót még sosem. Az itteni vélemények hatására vettem meg, szkeptikus voltam vele és nem szimpatikus, hogy parfümös, de tényleg annyira jó, mint ahogy írják előttem. Kedvenc lett és szerintem nem vészesen az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 24.

hcsil98

2021. május 5.

Csodás illat, csodás hatás. Extra száraz hajjal és főleg hajvégekkel rendelkezem. Reggel ezzel "fésülködök" és pár perccel később érezhetően puhább tőle a hajam. Közben nem nehezíti el a hajszálaimat sem. Nagyon szeretem, az árát ha önmagában látom sokallom, de ár-érték arányban (november elején vettem, kb. a fele van még meg) viszont teljesen megéri. Az én üvegem kicsit máshogy néz ki, nem tudom, azóta megváltozott-e a csomagolása. Az illatát még egyszer megemlítem, mert annnnnyira nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 5.

SzilAnn

2021. május 1.

Finom illata van, de a hajam állapotán semmit sem javított. Pozitívumként írom, hogy rosszabb sem lett a helyzet! El fogom használni, ha továbbra sem lesz negatív hatása, de nem hiszem, hogy újravenném. Az ára a kategória tekintetében jó, de ha nem látok pozitív irányú változást, biztosan nem költök rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 1.

Gabi0426

2021. április 19.

A kedvenc hajápoló termékem. Este és reggel is egy-egy pumpányit szoktam eloszlatni a hajvégeimen. Nem lesz zsíros, nem tapad össze. Helyette puhák és egyenletesek a hajvégeim. Majdnem duplájára nőtt vele a két hajvágás közti időszakom. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 19.

rebus

2021. február 27.

sajnos nekem nem vált be, nagyon szerettem volna szeretni, de eléggé szárította a hajvégeimet. az illata valóban jó, de a hatása számomra negatív :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 27.

Vivus94

2021. február 15.

Még tesztelés alatt van, de már most imádom! Pár alkalommal használtam eddig, sima száraz hajra is kentem már, akkor is sokat puhitott rajta, kezelhetőbbé tette a hajvégeket. Illetve használtam vizes hajra hajszáritás előtt is, és sokkal könnyebben kezelhető, puhább, simább lett a végeredmény. Egyelőre tehát nagyon bejött, jobb mint a korábban használt hajolajam, remélem, hogy hosszútávú hatásairól is hasonló jó véleménnyel térek majd vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

R3ka

2021. január 31.

Finom az illata, de nem javított a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

Finom az illata, de nem javított a hajamon.

eszterke12

2021. január 28.

A legjobb hajápoló olaj amivel valaha találkoztam. Kellemes illata van, sokáig elég mert kevés kell belőle. Az én hajam vastagszálú, hullámos, ezért hajmosás után mindig kivasalom, viszont ez az olaj már egy használat alatt is puhaságot ad neki. Imádom, 5-ös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 28.

Ftunde900111

2021. január 23.

Szeretem, ezt használom, de már lassan elfogy, kirpóbálom most a gyógyszertáras argánolajat. Ha nem jön be, visszatérek ehhez, mert jó termékm, megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

csiges

2021. január 9.

2020.07.01.
Nekem nem úgy néz ki, mint a képen, hanem világos színű a cimkéje.
Nagyon szeretem, és az illata is nagyon tetszik. Szépen rendbehozta a hajam, ami már évek óta nem nőtt egy bizonyos szint alá, de ennek (és a ricinusolajos hajpakolásnak) köszönhetően nagyon szép a hajam! Ajánlom!

2021.01.09.
Nemrég kezdtem el a második dobozt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

2020.07.01.
Nekem nem úgy néz ki, mint a képen, hanem világos színű a cimkéje.

2021.01.09.
Nemrég kezdtem el a második dobozt. :)

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil