aussie

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, az összetevőket feltöltötte: Nashuaaa, Módosítva: 2021. augusztus 26.

Kategória:   Hajápolók

Intenzíven ápoló könnyű olaj, károsodott hajra, melynek ausztrál makadámdió-olaj, jojobamagolaj és avokádóolaj egyvelegéből összeállított, nem zsíros formulája szemmel láthatóan helyreállítja a hajszálakat.

Jdit04

2017. augusztus 5.

Kevésbé töredezik a hajam mióta használom, jó az illata, de csodát ne várjunk tőle! (PANTENE PRO-V regeneráló olajat is használok párhuzamosan mellette.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Rekucika21

2017. augusztus 1.

Hat annyira nem jött be ennel olcsobb olaj is jobban teljesit

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Hat annyira nem jött be ennel olcsobb olaj is jobban teljesit

fairynorah

2017. július 20.

Nem is értem miért vettem meg mikor a másik verziója nem jött be 😅 Az optimizmus bizonyára 😃
Én ezekkel a szilikonos "hajápolókkal" úgy vagyok most màr, hogy a haj alapozójaként tekintek ràjuk: szèpnek, egèszségesnek TŰNIK tőle a haj, de mint ahogy a bőrömre is odafigyelek a sminken túl, úgy a hajamat is mással ÁPOLOM, nem ezzel. Ez csak dísz. De arra jó egyèbkènt: szèp fényt ad, nem nehezíti el a hajam, nem ragacsos, jó illatú, és a másikkal ellentétben nem kell órànkènt újrakenni... Legyen 4* ha a másik 3 volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

ZiAn

2017. július 6.

Próbálkoztam mindennel már gyakorlatilag, hogy a töredezett szőke hajamat megmentsem, de csak az olló maradt. Most megelőzésképpen használom, illata számomra kellemes és amivel elsőre lenyűgöző volt az csillogás amit a hajammal varázsolt. Remélem ilyen is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 6.

hdoloresz95

2017. július 2.

Nagyon szeretem, szép fényes lesz tole a hajam, és az illata is isteni. Nekem nem lapul le tole a hajam, es nem is zsírositja, mondjuk csak a hajam végére szoktam tenni belőle, ha nem felejtem el mindennap 1-2 pumpálást. Hajmosas utan a torolkozo száraz hajamra pedig olyan 6-7 pumpalast szoktam tenni, de azt is nagyon szepen beszívja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

julia1122

2017. június 25.

Több mint 4 hónap, minden hajmosás utáni használat után véleményem szerinte ez egy jó kis hajvégápoló, főleg a melegebb időszakban. Végein száradó, nehezen kifésülhető hajnak sokat tud segíteni, nem nehezíti el, nem lapul le tőle a frizura. hidegebb időben nem biztos hogy elég ápolást ad, és nem is olyan jó mint az argán olaj, de egy nagyon hasznos kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

kgyrk

2017. június 21.

Minden hajmosás után használom a hajvégeimre, teljesen beszívódik és nem hagy maga után olajos érzetet! Nagyon puha lesz a hajam és valami mesés az illata... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Aquila

2017. június 20.

Én nagyon szeretem, kb 2-3 hete használom napi rendszerességgel, reggel és este is, mert borzasztóan száraz a hajam vége. Bár azt írják, hogy 3 pumpálásnyinál több nem kell belőle, nekem 4-5 is simán felmegy (hosszú és dús hajam van), nem zsíros, nem nehezíti el, hamar beszívódik és szép fényes lesz tőle a hajam az illatát meg egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

Butterfly1

2017. május 26.

Már egy hónapja használom, jó az illata, nem hagy zsíros érzetet a hajon, de nem csodaszer.
Ha elfogy, új hajolaj után fogok nézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 26.

Ha elfogy, új hajolaj után fogok nézni.

bujdosokyra

2017. május 1.

Használat után a hajam puha, könnyen fésülhető. Az illata isteni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

Használat után a hajam puha, könnyen fésülhető. Az illata isteni! :)

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil