aussie

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, az összetevőket feltöltötte: Nashuaaa, Módosítva: 2021. augusztus 26.

Kategória:   Hajápolók

Intenzíven ápoló könnyű olaj, károsodott hajra, melynek ausztrál makadámdió-olaj, jojobamagolaj és avokádóolaj egyvelegéből összeállított, nem zsíros formulája szemmel láthatóan helyreállítja a hajszálakat.

Veronika8614

2017. április 21.

Nagyon megbántam, hogy megvettem, nem ajánlom senkinek, azóta utánaolvastam, hogy a szilikon roncsolja a hajat, és pont ennyi pénzért megvehettem volna az yves rocher hajolaját, aminek szépek az összetevői.
Persze ha a hatása jó lenne, nem zavarna a szilikon, én nem azt mondom, de nekem az a tapasztalatom, h ahogy rákenem, csak bezsírosítja, és egyáltalán nem szívódik be, nem ápol. Egyre szárazabb lett a hajam tőle, én ezt még csak el se ajándékozom, inkább kidobom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

delfi

2017. április 20.

A legjobb... komolyan. Nem lesz összetapadt olajos tőle a hajam, csak táplált és hidratált. Mondjuk erre rásegít a sok szilikon ami benne van. De nagyon jó kis ápoló olaj ez! Megérte megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Vanda234

2017. április 18.

Imádom!! Csodálatos illata van a töredezett hajvégekre hasznalom nagyon jó kis olaj. ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

Krikri

2017. április 14.

Nagyon szeretem, a hajam megmentője. Ez a hideg tél nagyon megviselte a hajamat, a vége rettenetesen kiszáradt és töredezett volt. A töredezettségen persze csak a fodrász segített, de mióta használom a hajam újra puha és nem töredezik olyan rettenetesen. Nedves hajra használok 3 pumpálásnyit. Az illata csak hab a tortán, a következő hajmosásig érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 14.

arcoiris

2017. április 6.

Nyilván csodát nem tesz a szétnyílt hajvégekkel, de finom az illata és nem lesz tőle ragacsos/ összeálló a hajam. Nekem eddig jól teljesít!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

Snowflake96

2017. április 1.

Igazából egész jó kis hajápoló olaj, még ajánlani is tudom, de nem ez a kedvenc. Az illata finom gyümölcsös, de csak rövid ideig érezni (ez igazából nem probléma). A hatása is érezhető, puhábbá és könnyebben kifésülhetőbbé teszi a hajam (de semmi nagyon látványos).
Az adagolással vigyázni kell, mert ha túl sokat használunk, elnehezíti. A derékig érő hajamra 2, max 3 pumpányi ami még jó.
Szóval összességében tetszik azért, de a loreal-os hajápoló olaja jobban bevált és akciósan az még azt hiszem olcsóbb is. A 4 csillagot azért megérdemli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

katemoss

2017. március 27.

Sok hajolajat kipróbáltam, de valahogy egyik se volt olyan amilyenek én szerettem volna. Ez viszont tökéltes. Illata csudajó, egész nap érezni, szép fényes lesz tőle a hajam, sokkal ápoltabb egységesebb kinézete van amióta hsználom, és nem is törik annyira. Egy hónapja már használom,de alig akar fogyni. Ár érték arányban egy szuper termékről van szó. Biztosan újra fogom venni ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

fcsenge

2017. március 26.

Sajnos én az itt kiírt ár kétszereséért tudtam csak beszerezni. Vegyesek az érzéseim. Az Imperity hajolaja nem csak hogy kevesebb, mint fele ennyibe kerül, de legalább ugyanolyan jó, mint az Aussié. Így, biztos, hogy az utóbbihoz fogok visszatérni. Ár-érték arányban az Aussie alul marad az Imperityhez képest. De, ennek ellenére nagyon jó kis olaj, de mivel utóbbit picit jobbnak érzem és sokkal olcsóbb, így csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

RebekaS

2017. március 16.

Már pár hónapja ezt használom de még több mint a flakon fele megvan. Az illata nagyon jó, hubba bubba rágóra emlékeztető gyümölcsös illat. Sajnos használat után hamar elillan. Két pumpányit használok a vizes hajamra és egy vagy két pumpányit szárazon a hajvégeimre, így nem nehezíti el, nem zsírosítja. Nekem vékonyszálú hajam van, töredezett hajvégekkel, így rengeteg márkát próbáltam már de ez fantasztikus, mióta ezt használom kevésbé töredezik a hajam, gyönyörű csillogó, egyészséges és végre növekszik! Kedvenc! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

szirimiri

2017. március 14.

Egy jó minőségű, kiadós, illatos olajat kerestem az egyébként problémamentes, hosszú hajamra. Az itteni vélemények miatt szereztem be a rossmannban 2000 Ft-ért. Drágállottam, nem mondom....de nagyon megérte! Nem bántam meg, ennyit pont megér, hogy úgymond szalon szépségű, ragyogó hajam legyen :D az illata fantasztikus, remeg a gyomrom amikor megszaglászom. Sajnos nem annyira tartós a hajon, de egy enyhe lenyomata mégis van. Ez a cucc valami eszméletlen, aki megteheti, próbálja ki! Nagyon kevés elég belőle, én először nedves hajra két, szárazra már csak egy pumpálást oszlatok el. Nem zsírosít, ápol és hihetetlen fényt ad. Abszolút csúcskategória, újravevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil