aussie

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, az összetevőket feltöltötte: Nashuaaa, Módosítva: 2021. augusztus 26.

Kategória:   Hajápolók

Intenzíven ápoló könnyű olaj, károsodott hajra, melynek ausztrál makadámdió-olaj, jojobamagolaj és avokádóolaj egyvelegéből összeállított, nem zsíros formulája szemmel láthatóan helyreállítja a hajszálakat.

shatzy

2017. március 7.

Elképesztően jó illata van, olajos hatású, hiszen olaj. Sajnos hajlamos elnehezíteni a hajat úgy is, ha csak szigorúan nagyon a hajvégekre kenem fel.
Hosszantartó hatást nem éreztem felfedezni, sajnos a szőkített hajvégeken ez sem képes csodát tenni, marad az olló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

SzaboEdo

2017. március 4.

Isteni az illata, selymes tapintású lesz a haj és ragyogóan fényes. Sötét barnából szőkítek és nagyon sokat segít. Hajmosás után nedves hajon és száraz hajon is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

bernismn

2017. március 1.

Én pár napja vettem meg, még csak száraz hajon próbáltam. Pillanatok alatt beszívja a hajam, nekem az illata is tetszik. A kezemen sem marad szinte semmi utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Panni21

2017. február 26.

Valóban nagyon erős rágó illata van, elsőre néztem egyet, hogy ezt most komolyan gondolják, ráadásul még két napig illatozott az ágyneműm, a ruháim...
Szárítás után azért enyhébb lesz az illata, de továbbra is intenzíven jelen van a következő hajmosásig. Legelső használatkor megszokásból felvittem a hajam egész hosszára, majd még a végekre is, mert olyan szénaboglya, ez meg egy könnyebb textúrájú olaj...Nem volt jó ötlet. Ahhoz képest, hogy milyen könnyed, nem tűnik el nyomtalanul, és kis mennyiségben is megfelelően hidratál. Én is észrevettem, hogy sokkal fényesebb a hajam, mint korábban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

Lilium

2017. február 21.

Azt hiszem, hogy bátran kijelenthetem: az Aussie a kedvenc hajápolási márkám. A samponok szuperek, főleg párban a balzsamokkal, és ezt meg még nem is említettem. Tudom, hogy nem egyforma a hajunk, és hogy mindenkinek más válik be, az enyém viszont imádja ezeket a termékeket. Az illatát nagyon szeretem, és habár tele van szilikonnal, a hajam annyira gyönyörű, fényes és puha lesz tőle, hogy ezt is elnézem neki. Kb egy borsónyi elég belőle, az én hátközépig érő hajamra, szerintem egyáltalán nem zsírosít (max. akkor, ha az egészet kinyomnám a hajtövekre..), és nagyon hamar be is szívódik. Könnyű és kellemes, az egyik barátnőm mindig azt mondja, hogy már kilométerekről megismer a hajamról, annyira fénylik. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 21.

silawolf

2017. február 11.

Az itteni vélemények alapján esett a választásom erre a hajolajra. Többet vártam tőle, az illata számomra elmegy. Előnye, hogy nincs nagyon olajos érzetem utána a kezemen, és kevés mennyiség elég belőle. Hátránya, hogy másnap már zsíros a hajam tőle. Maradok az Alfaparf-os hajolajamnál, igaz drágább, de ehhez képest messzemenően jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 11.

anikonagy

2017. február 8.

Már 2. vettem újra, mert imádom. Nagyon jól beszívódik és puha, nem mellesleg fényes lesz tőle a hajam. Én minden este fésülködéskor kenem be alaposan a hajam alsó részét, ahol viseletesebb és máris minden nyoma eltűnik, hogy valaha volt száraz, töredezett hajam. :D Egyelőre nem cserélem le. Egy idő múlva úgyis elveszti hatását a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

PLLgirl88

2017. február 8.

A hátulján azt írják,ez egy könnyű olajpakolás.Tényleg nincsen sárgás-olajos színe,egyszerűen átlátszó.Az illata nagyon finom,és a hajamat is nagyon jól hidratálja.Nekem a vizes hajamba annyira nem szívódik be jól,de a száraz hajam imádja.Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

bontovicsbarbi

2017. január 20.

Imádom!!!!! A Miracle Moist csáldból használom még hozzá a sampont a balzsamot és a hajpakolást! A hajamat mintha kicserélték volna☺️. Az olajat hajmosás után még a vizes hajamra szoktam kenni, de csak a végeire, valamint mindeg reggel hajvasalás előtt. Nagyon megszerettem egyáltalán nem látszik, hogy elvan törve a hajam. Csillagos 5!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

ssyakaky

2017. január 12.

a legjobb hajolaj, amit valaha próbáltam!
hajmosás után, vizes hajon szoktam használni, könnyen beszivodik, nem hagy zsíros érzetet, szép fényes és puha lesz a hajam tőle, és ez a hatás két hajmosás között is megmarad. a töredezett végekkel is csodát tesz. az illata már csak hab a tortán. tényleg miracle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

a legjobb hajolaj, amit valaha próbáltam!

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil