aussie

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, az összetevőket feltöltötte: Nashuaaa, Módosítva: 2021. augusztus 26.

Kategória:   Hajápolók

Intenzíven ápoló könnyű olaj, károsodott hajra, melynek ausztrál makadámdió-olaj, jojobamagolaj és avokádóolaj egyvelegéből összeállított, nem zsíros formulája szemmel láthatóan helyreállítja a hajszálakat.

Ár: 2200 , Eladó: peppi
Állapot: Új, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

sziszus_

2016. augusztus 26.

Öt éve csak a LeeStafford argános hajolajat használtam, nem is vágytam másra. Aztán most nyáron valami történt a hajammal és nagyon kezdett törni. Egy ismerősöm ajánlotta ezt a terméket...és tényleg bevált! Nekem amellett, hogy puhává és fényesebbé tette a hajam, sokat segít a "frizzy" hatás csökkentésében is. Az illata pedig...hmm... :)
A legjobban az a kombináció vált be, hogy nedves hajon használom a LeeStafford terméket ( kb. hajközépig), szárazon pedig ezt, csak a hajvégekre.
Ár-érték arányban nagyon jó!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Ár-érték arányban nagyon jó!!

Jangoca

2016. augusztus 23.

A miracle moist samponjukkal együtt használom, nem cserélném le egyiküket sem. Puha, fényes, könnyen kifésülhető a hajam, nem nehezíti el. Imádom, az illatáért pedig odáig vagyok és vissza. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

LathatatlanOzike

2016. augusztus 19.

Sohasem használtam Aussie terméket. Szoktam nézegetni a samponjaikat, balzsamjaikat stb., de Aussie olajjal még nem találkoztam, talán ezért is szúrt egyből szemet.
Nekem nagyon tetszik az illata, csak kár, hogy kevés ideig marad meg a hajban.
Szép flakonban van az olajka, a jó öreg pumpás megoldás itt is működik.
Olajozás után szinte meg sem kell mosni a kezet, nem hagy maga után zsíros, csúszós érzetet, mint egyes ilyen termékek.
Nem nehezíti el és nem zsírosítja a hajat, száraz és vizes hajon is kiváló. Teszem magamra még akkor is, ha nem kell, hajnövesztésben vagyok, meg kell óvni a loboncom.
Nagy reményeket fűzök hozzá, remélem, hogy hosszabb távon is beválik.

Lelőhelyként a Dm van megjelölve, de én ott semmi ilyesmit nem láttam, csak a márkának más termékeit. A Rossmannban találtam rá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Nekem nagyon tetszik az illata, csak kár, hogy kevés ideig marad meg a hajban.
Szép flakonban van az olajka, a jó öreg pumpás megoldás itt is működik.
Nagy reményeket fűzök hozzá, remélem, hogy hosszabb távon is beválik.

Ewee

2016. július 28.

Már úgy vártam hogy találkozzak vele a boltban. Első használat után is jó sima volt a hajam. Viszont ami meglepett hogy még másnapra is selymes maradt. Előtte is argán olajos terméket használtam, viszont annál éreztem a száraz hajvégeket, pedig nincs eltöredezve és nagyon óvom.
Plusz nem nehezítette el a hajamat.
Kíváncsi vagyok hosszabb távon mi lesz

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Plusz nem nehezítette el a hajamat.
Kíváncsi vagyok hosszabb távon mi lesz

Nashuaaa

2016. július 27.

Most vettem meg, abszolút impulzív vásárlás volt, mivel van egy Helia -D hajolajam, meg natúr olajak, de annyi jót olvastam a márkáról, hogy mégis megvettem. Első benyomás:a textúrája könnyebb, mint amit egy olyaj olajtól vártam,amiben avokádó és jojoba olaj van. Az illata elsőre hihetetlenül műanyag és nem is nagyon illan el, de hát nem meglepő, tele van illatanyaggal, az INCI harmadik pontján helyezkedik el, ezért jár neki a mínuszpont nálam, mert szerintem fölösleges bele. Amúgy sima és selymes tőle a hajam, de eddig nem látom, hogy többet adna, mint a másik olajam, a natúr olajakat pedig semmiképp sem veri. Később még jövök, hátha többet tudok mondani róla :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil