aussie

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, az összetevőket feltöltötte: Nashuaaa, Módosítva: 2021. augusztus 26.

Kategória:   Hajápolók

Intenzíven ápoló könnyű olaj, károsodott hajra, melynek ausztrál makadámdió-olaj, jojobamagolaj és avokádóolaj egyvelegéből összeállított, nem zsíros formulája szemmel láthatóan helyreállítja a hajszálakat.

Ár: 2200 , Eladó: peppi
Állapot: Új, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Viktoria_fks

2021. január 8.

Rövid hajam van, viszont oldalt hosszú és minden nap vasalom. A végei borzasztóan el voltak törve, száraz volt és már szemmel láthatóan csúnya.
Minden hónapban járok fodrászhoz, azt az 1 cm mindig le vágattam, de utána hiába nőtt vissza, a vasaló tönkre tette.
Napokig olvastam, kerestem a megfelelő hajolajat. Azt tudtam, hogy nem szeretnék egy agyonreklámozott dolgot.
Ezt a márkát még nem ismertem. De átlagban nagyon jó véleményt írtak róla, így rá esett a választásom.
DM-ben vettem, 2300 Ft-ért. Tetszik a pumás kialakítás, és hogy nem üveg.
Lassan 1 hónapja használom. Törölközőszáraz hajamra rakom a hajvégeimre illetve szárítás után is. Nagyon kevés kell belőle, az én hajamra nagyon sokáig elég lesz. Kellemes illatú, nem hagy maga után nehéz, zsíros érzést.
A tapasztalatom az, hogy AZÓTA NEM TÖREDEZETT EL A HAJAM!!!
Nem bíztam benne, de hatalmas pozitív csalódás ért.
Merem ajánlani mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

DM-ben vettem, 2300 Ft-ért. Tetszik a pumás kialakítás, és hogy nem üveg.
A tapasztalatom az, hogy AZÓTA NEM TÖREDEZETT EL A HAJAM!!!
Nem bíztam benne, de hatalmas pozitív csalódás ért.
Merem ajánlani mindenkinek!

S.K

2020. október 24.

Nagyon jó kis olaj! Szinte mindet próbáltam ami a drogéria polcain megtalálható és egyéb fodrászok által rámtukmált olajakat, de eddig ez a legjobb! Nagyon szeretem. Az illata is és a hatása is 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 24.

SzTamm

2020. október 18.

Már használom pár hónapja, nagyon-nagyon szeretem. Hajmosás után szoktam a kicsit még nedves hajvégekre felvinni, kb. 3-4 pumpányit. Nagyon sokáig elég egy flakonnal, ár-érték arányban tehát nagyon megéri. A hajam kevésbé töredezik mióta használom, valamint isteni illatot varázsol neki. Nálam újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 18.

Adrienn7

2020. október 16.

Nagyon szeretem, finom az illata és hidratálja a hajamat. Szoktam úgy is használni, hogy este bekenem a hajamat vele, kontyba fogom és másnap reggel mosom meg :) Sokáig elég, mindenképp újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

Selfcarelover

2020. október 13.

Isteni illata van, de ami valóbal lényeg: hogy gyönyörű,fényes és selymes lett tőle a hajam. Az árát megéri, hiszen nagy a kiszerelés, és hajmosás után szoktam használni, heti 2-3x, úgyhogy szerintem fél évig biztos bőven elég lesz egy tubus. Abszolút újra fogom vásárolni!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.

Riky1018

2020. augusztus 28.

Már egy ideje használjuk a párommal (ha kifogy beiktatunk más fajtát tesztelésként). Ő nagyon kedveli. Én szerintem nehezen oszlik el a hajon és nem veszi fel egykönnyen a haj, sokszor marad bőven a tenyeremen,de ennek ellenére az én hajamat szépen rendbe hozta. Az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Alizani

2020. augusztus 10.

Sokáig elég és az illata nagyon jó. Egyszerűen imádom ezt az illatot, leginkább ezért használom szívesen. A nagyon megviselt hajat szerintem nem hozza helyre, ezért csodaszernek nem nevezném, de általános ápolónak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

bibogi23

2020. augusztus 4.

Sajnos a hajam eléggé megsínylette a szőkítést,így most elég nagy tesztelésbe vagyok a hajápolók terén hogy mi lesz ami rendbe rakja a hajam!
Nekem ez az olaj elég jónak tűnik!Teljesen beszívódik,szép puha lesz tőle a hajam,nem hagy olyan érzetet mintha zsíros lenne a hajam!Szépen ápolja,használtam már vizes és száraz hajon is!Az illata nagyon tetszik!Nekem mondhatom hogy bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

LolitaLolly

2020. július 6.

Up: Semmit sem ér, nekem legalábbis. A fele a kukában végezte, mert annyira nulla hatással volt a hajam állapotára, hogy rossz volt már felkenni is, egy idő után pedig el is feledkeztem róla.

Nem is tudom... még tesztelés alatt, de nem akkora szám. Amikor felkenem, aznapra kicsit megpuhítja a hajam, de akkor is csak úgy ha már mással ápoltam előtte, ha pedig nem, akkor másnapra nyoma sem marad, ami pedig nagy szívfájdalmam, hogy az illata is elillan. Roncsoló hatásról még egyelőre nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Serena0123

2020. július 4.

Lehet velem van a baj, de sem nem szívódik be csak rá szárad a hajamra, nem táplál abszolút. Az illata isteni, szerintem fürdés utáni test olajnak fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil