aussie

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, az összetevőket feltöltötte: Nashuaaa, Módosítva: 2021. augusztus 26.

Kategória:   Hajápolók

Intenzíven ápoló könnyű olaj, károsodott hajra, melynek ausztrál makadámdió-olaj, jojobamagolaj és avokádóolaj egyvelegéből összeállított, nem zsíros formulája szemmel láthatóan helyreállítja a hajszálakat.

Ár: 2200 , Eladó: peppi
Állapot: Új, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

dori18

2020. június 11.

Nagyon szeretem! Nagyon jó az illata és hihetetlen puha lesz tőle a hajam. Használom vizes és száraz hajra egyaránt. Ár-érték arányban nagyon jó, mert nagyon sokáig elég, alig kell nyomni pár pumpányit. Ajánlom mindenkinek, tuti, hogy még sokszor újra fogom venni. Nagy kedvenc!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 11.

pacsalia

2020. május 27.

nekem ez egy bazinagy NEM! engem még az illata is idegesít (talán maracuja? de annyira orrerőszakoló hogy nem igaz!) még ha csak ez lenne... fényt egyáltalán nem ad a hajnak, nem ápolja, igaz hogy nem zsírosítja de nagyjából pont SEMMIT nem csinál vele. sőt, mintha még kicsit szárítaná is a végeket így egy hónap elteltével… tovább fogom passzolni szerintem, mert kB semmit nem ér számomra :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Funkyfreedom

2020. május 24.

Egyszerűen imádom. Nekem nagyon bevált. Az illata fantasztikus. A hajam selymes lett tőle. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 24.

vgeorgina

2020. május 19.

Ez a termék még abból az időkből maradt rajtam, amikor nem figyeltem annyira a környezetbarátabb megoldásokra - és egyelőre nem is tudom másra cserélni, semmilyen alternatíva nem jött be még ennyire, mint ez. Valóban ápol, és segít a töredező hajam állapotán - főleg, hogy évekig tartott még rendbe jött a hajam pár év hajmodellkedéstől. Nem olyan termék, amire én igazán vágynék (hazai termékeket és összetevőket részesíteném előnyben), de nem találtam még jobb alternatívát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Theodora

2020. április 25.

Update: jöttem lepontozni. Semmi nem változott a hajápolásomban, csak a minőségi, drága olajokat cseréltem le erre. Pár hét alatt kiszáradt a hajvégem, ami évek óta hidratált volt. Csak ennek tudhatom be. :(
Az is feltűnt, hogy sokkal több kell belőle: 3 pumpálásnyi a kézbe, plusz szárítás után még egy. Pl. a Steampod olajból egyetlen pumpálás megtette azt, amit itt 4 és tényleg hidratált. Így már nem olcsó azért. Soha többé nem veszek drogériás olajat!

Elfogyott a Loreal Professionel Mythic olajom, aztán a Steampod olajom is, és mivel egyrészt most másra spórolok, másrészt nem is jártam olyan helyen, ahol beszerezhettem volna az előbbieket, a Krémmánia népére hagyatkozva megtettem, amit nem szívesen teszek: drogériás terméket vásároltam.
Nos, azt kell mondanom, nem rossz ez az olaj. Eleinte fura volt, hogy olajos maradt utána a kezem nagyon, ugyanis az említett olajokat szinte egy az egyben beszívta a hajam. Egy kézmosás persze megoldja a problémát.
A hajamat ápolja, szép lesz a vége, pár hete használom, így hosszútávú hatásról még nem tudok nyilatkozni.
Tény, hogy a professional termékeket nem veri kenterbe, de fele annyiért többet tud, mint vártam.
Legközelebb már nem ezt veszem, de on budget elég jó cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

Legközelebb már nem ezt veszem, de on budget elég jó cucc.

TheGirl

2020. március 24.

Ahogy az előttem szóló, én is a Loreal Professionel Mythic olajom elfogyása után vettem ezt a terméket. Szerintem nagyon jó illata van, nem zsírosítja a hajamat, így én elégedett vagyok vele. (Nekem is fura volt, hogy olajos marad utána a kezem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 24.

jajanna

2020. március 11.

Nem mondnám csodaszernek, mert nekem hosszútávon nem ápolja a hajam eléggé, de amikor hajmosás után a hajvégeimre felviszem, szépek lesznek tőle a következő hajmosásig. És jó illata is van. :)

Update: Még mindig szeretem ezt a hajvégápolót. Továbbra sem csodaszer, bár mondjuk nekem eddig egyik sem volt az. Az illata nagyon jó, szépen beszívódik a hajamba és nem ragad tőle össze. Sokáig is elég heti kétszeri hajmosás utáni használattal.
Negatívuma az, hogy elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

Negatívuma az, hogy elég drága.

MoOEe

2020. február 19.

Itteni vélemények alapján vettem és nagyon jó olajnak tartom. Én nem használom minden nap, csak hajmosás után törölköző száraz hajra, mielőtt megszárítom és finom állagú lesz utána a hajam. A hajszárító után hajlamos arra, hogy szálljon, de ez javított az eredményen, bár a fejem tetején lévő babahajakkal sajnos nem tud mit kezdeni. :) Amúgy nem nehezíti a hajat és az illatát is szeretem. Sokáig elég így, szóval megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

lillus09

2020. február 4.

Az itteni vélemények alapján vettem még, le volt árazva a rossmanban és tényleg jó. Az illata sajnos nekem nem marad fent sokáig, de sokkal jobb mint a helia d hajolaja, talán a toni&guy-t nem veri. Amikor felkenem szépen beállítja a hajam és szerintem ápolja is a szőke hajvégeimet, de mivel sok más hajra való terméket is használok nem tudom ennek mennyi az érdeme, minden reggel száraz hajra viszem fel Ilyen áron ekkora mennyiség sztem megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Kommentelo

2020. január 19.

Nem annyira rossz termék hisz az Aussie mint gyártó sem az. Az illata nagyon jó viszont tartós használat után nagyon tömény rágógumis, hányingert előidéző. Amúgy ápol, regenerál. Az erős illat miatt 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil