aussie

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, az összetevőket feltöltötte: Nashuaaa, Módosítva: 2021. augusztus 26.

Kategória:   Hajápolók

Intenzíven ápoló könnyű olaj, károsodott hajra, melynek ausztrál makadámdió-olaj, jojobamagolaj és avokádóolaj egyvelegéből összeállított, nem zsíros formulája szemmel láthatóan helyreállítja a hajszálakat.

Ár: 2200 , Eladó: peppi
Állapot: Új, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

cbl

2020. január 16.

Nagyon nem. A hajam alapvetően, hát, sok, de vékonyszálú és göndör, de mivel vékonyszálú, nincs tartása és könnyen gubancolódik/törik. A sok jó velémény miatt, illetve mert éppen valami 1100 Forintra volt leakciózva, megvettem, de nem ájultam el tőle. :(
Az illata elviselhető, beletucskoltam a hajamba, meg kipróbáltam utóápolásra is, de nem volt jó igazából semmire. Aztán rájöttem, hogy az üveg nagyobbik része úgyis csak szilikon, szóval nem is bánom, hogy nem tetszett meg. :)
Egyébként szeretem az aussie-t, de ez nagyon nagy csalódás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Egyébként szeretem az aussie-t, de ez nagyon nagy csalódás.

balazskrisztii

2020. január 10.

Mennyei illata van, nagyon jó a pumpás adagolója, ha picit többet vittem fel, borzasztóan zsíros hatást keltett. Úgy érzem, van ennél jobb olaj, de még nem találtam meg, folytatom a keresést

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

HelloSziaIvett

2019. december 23.

Update: 3 hónap használat után azt kell mondjam semmi extra. A hajam ugyanúgy törik és gubancolódik. Persze jobb vele mint nélküle, de nem veszem újra.

Azért kap csak négy csillagot, mert ismerek nála jobbat, de ebben az árkategóriában nagyszerű termék. Vékony szálú, gubancolódó, töredezésre extrán hajlamos hajam van. Szépen ápol, nem nehezíti el a hajam, valamelyest könnyebben fésülhetővé teszi a loboncom. Tesztelt termékek közül egyedül a Kerastase ultime rose veri (de az nagyon) teljesítményben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

grootvagyok

2019. december 8.

Legjobb hajolaj amit ismerek, szeretek újakat kipróbálni,de valahogy mindig ez lesz a No1. Ebből mindig van itthon.
Szépen ápolja a hajvégeimet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Szépen ápolja a hajvégeimet.

veganita81

2019. november 22.

Telitalálat ár-érték arány! Nedves tincseimre viszem fel, majd úgy szárítom a hajam. Szép fényes és isteni illatú lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

account001

2019. november 21.

Szerettem nagyon, csak azért váltottam le, mert szerettem volna csak természetes összetevőkből álló olajat kenni a hajamra. Egy évig használtam egy üveget, szóval megéri az árát. Az én hátközépig érő, vékonyszálú hajamra elég volt belőle egy pumpa- itt megjegyezném a praktikus kiszerelését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

laura0088

2019. november 16.

Kb. két hete használom minden nap és imádom. Szép puha tapintású és ragyogó lett tőle a hajam. A töredezett hajvégeimen is sokat segített. Az illatát pedig imádom. Biztos többször újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

siss

2019. október 14.

Fogalmam sincs miért és mitől,de nekem iszonyatosan szétszárította a hajamat. Se előtte,se azóta nincs olyan száraz a hajvégem mint ettől. Persze vágni is kellett miatta,meg letört egy csomó.
Az illata olyan autóillatosító szerű,nem tartós,én csak addig éreztem míg felkentem.Akciósan és kuponnal vettem szerencsére,mert sajnos nem vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 14.

kri64

2019. október 9.

Imádom az illatát, sajnos. Ugyanis nekem hoszú távon szárítja a hajvégeim. Tünetkezelésnek kiváló, sokat segít szárítás után, fényt ad, puhít, az olaj könnyed, nem nehezíti el a hajat, és egyáltalán nem ragacsos. Kár, hogy a szilikon első helyen szerepel. Azért 1-2 normális alapanyag is került bele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

CsDomi

2019. október 7.

Hajmosás előtt és után is használom. Szép, fényes tőle a hajam és az illata fantasztikus. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil