aussie

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, az összetevőket feltöltötte: Nashuaaa, Módosítva: 2021. augusztus 26.

Kategória:   Hajápolók

Intenzíven ápoló könnyű olaj, károsodott hajra, melynek ausztrál makadámdió-olaj, jojobamagolaj és avokádóolaj egyvelegéből összeállított, nem zsíros formulája szemmel láthatóan helyreállítja a hajszálakat.

Ár: 2200 , Eladó: peppi
Állapot: Új, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Barbara220427

2019. október 1.

Végre egy olaj ami hatásos is. A hajam csak úgy ragyog tőle, nem nehezítette a hajam. Fantasztikus egy termék , biztosan sokszor fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 1.

Lilian09

2019. szeptember 5.

Csípőig érő hosszú hajamra használom és nagyon meg vagyok elégedve! Amikor pár havonta eljárok fodrászhoz vágatni a végéből ő is mindig megjegyzi, hogy szinte feleslegesen jöttem mert egyáltalán nem töredezik vagy vékonyodik el a hajam. Nagyon finom illata van, én hajmosás után szoktam használni, a vizes haj kifésülését is nagyban megkönnyíti. Általában csak a végekre viszem fel és a dús hajra is bőven elég 3-4 pumpa. Sokáig kitart egy flakon, de már többször újra vásároltam és újra is fogom!! Nem hiszem hogy valaha más hajvég-ápolóolajat kipróbálok :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

bepet

2019. szeptember 5.

Imádom az illatát, és azt is amit a hajammal tesz. Nagyon puha és ápolt lesz tőle, nem szöszösödik és nem szálkásodik ki tőle a hajvégem. Haj mosás után meg a nedves hajra is kenem, majd szárazra is. Hét közben is többször kenem a hajam mégsem zsírosodik be tőle. Gazdaságos a kiszerelése és olcsó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Keesia

2019. július 28.

Legújabb kedvenc hajolajam. Vastag szálú, dús, könnyen kócolódó hajamat azóta nem tudtam ilyen könnyen kifésülni, amióta kivonták a Yellow hajolaját a forgalomból. Azt nem tudja überelni, de jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

brigibencze

2019. július 5.

Se az illata nem tetszik, es valtozast se vettem eszre a hajamon a termek miatt. Egyetlen elonye, hogy nem zsirositotta a hajamat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

csillsze

2019. július 2.

Finom az illata és a hajam is puhává teszi, főként kifésüléshez használom segítségként, amit nagyban megkönnyít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

kicsispenot

2019. június 27.

Egy hónap használat után konkrétan seprűvé szárította a hajamat. Alapból sem győzött meg az illata és az összetevői, de ajándékba kaptam a barátomtól. Mindeketten nagyon csalódottak voltunk, és vagy 15 centi oda is lett a hajamból. Miután abbahagytam és soha többet nem használtam, nincs ilyen drasztikus problémám a száraz hajvégekkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 27.

BaraK

2019. június 23.

Nagyon-nagyon szeretem. 🙂
A többi hajápoló olajtól megszoktam, hogy zsíros lesz a hajam, így kicsit meglepő, hogy pár óra múlva beszívja a hajam, de ettől függetlenül rendkívül ápoló, tápláló.
Az illata is nagyon finom. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

Nagyon-nagyon szeretem. 🙂
Az illata is nagyon finom. 😊

fanninstaa

2019. június 11.

Valaha volt legjobb hajvég ápolóm, minden hajmosás után kenek rá vizes illetve száraz hajvégeimre is sőt valamikor az egész hajamra ezt használom, valami istenifinom az illata sokáig megmarad a hajban. Gyönyörű fényt ad a hajnak és selymessé puhává varázsolja. Próbáltam más hajápolókat is de eddig mindig vissza tértem ehhez. Újravevős. Száraz hajra nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

kekszexpressz

2019. június 8.

drogériás viszonylatban is maximum közepes. szárazabbnak érzem töle a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 8.

drogériás viszonylatban is maximum közepes. szárazabbnak érzem töle a hajam

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil