aussie

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, az összetevőket feltöltötte: Nashuaaa, Módosítva: 2021. augusztus 26.

Kategória:   Hajápolók

Intenzíven ápoló könnyű olaj, károsodott hajra, melynek ausztrál makadámdió-olaj, jojobamagolaj és avokádóolaj egyvelegéből összeállított, nem zsíros formulája szemmel láthatóan helyreállítja a hajszálakat.

Ár: 2200 , Eladó: peppi
Állapot: Új, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Lillus96

2019. június 3.

Kedvenc hajolajam, idáig ez vált be a leginkább. Közben próbáltam drágább, fodrászoknak forgalmazott hajolajat is, mégis visszatértem ehhez. Az illata is nagyon fincsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Jucuus

2019. május 31.

Isteni! Könnyen kezelhető lesz tőle a hajam, és jó puha (bár alapból nem túl száraz). Ár érték arányban is jó, mert sok van benne, sokáig elég lesz. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

lillka

2019. május 27.

Nagyon szeretem az illatát, a hajam pedig csak úgy issza. Persze a már eltöredezett haját nem "gyógyítja" meg, de szép, könnyen fésülhető tőle a hajam, nem száll. Száraz és vizes hajra is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

kzmdra

2019. május 27.

Meglepően jó! Amióta használom, nem töredezik annyira a hajam. Jó az illata és sokáig elég. Már sokszor újra vettem, ezután is fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Krtek1

2019. május 23.

én az elséve olaját váltottam le erre, akciósan 1300 volt, nekem úgy már megérős volt egy próbára. Szerintem jobb, mint amit korábban használtam, erősíti elsősorban a hajat. Nyilván fényt is ad, de nekem az ilyen termékek elsősorban erősítésre kellenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

v1v13n

2019. május 21.

Akciósan szereztem be, leváltva az Isana hajvégápolót. Imádom az illatát, valóban simábbá, fényesebbé teszi a hajat. Szeretem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

amazing

2019. május 10.

A kedvenc hajolajam, jó az illata, könnyen beszívódik, nagyon jót tett a hajvégeimnek. Az utóbbi időben tesztelgettem másfajta olajakat is, egyik sem volt olyan jó, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

cserpesreka

2019. május 9.

Zseniális ! Nincs más szó ra, de lányok olvassatok el, vizes hajrá vagy haj mosás előtt kell használni, persze, hogy zsíros hatású lesz ha szárazon kénes fel...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

hambi

2019. május 6.

Már pár éve használom, és mindig visszatérek hozzá. Finom az illata és nem lesz zsíros tapintású töle a hajam. Észrevettem, hogy még a hullámos - göndör hajam is fényes töle. Vizes és száraz hajra is használom, ennek ellenére sokáig kitart. Az ára is jó szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Gabrielaa

2019. május 1.

Lányom vékonyszálú,gubancolódásra hajlamos haját könnyedén kifésülöm vele.Egy éve használjuk.Sok más hajvégápoló nem volt ilyen hatékony.Reggeli fésülködés elengedhetetlen kelléke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 1.

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil