aussie

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, az összetevőket feltöltötte: Nashuaaa, Módosítva: 2021. augusztus 26.

Kategória:   Hajápolók

Intenzíven ápoló könnyű olaj, károsodott hajra, melynek ausztrál makadámdió-olaj, jojobamagolaj és avokádóolaj egyvelegéből összeállított, nem zsíros formulája szemmel láthatóan helyreállítja a hajszálakat.

Ár: 2200 , Eladó: peppi
Állapot: Új, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Hanna27

2019. április 30.

Vékonyszálú szőke hajam van, ami minden egyes hajmosás után nagyon szárazzá és kezelhetetlenné tud válni, ezt a terméket bármilyen fázisban tökéletes. Száraz vagy vizes hajra is szuper. Fényes, könnyen formázható, szép esésű lesz tőle a hajam, a legjobb hajolajnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Missy22

2019. április 9.

Finom illata van és tényleg használ. Kevésbé törik tőle a hajam és pihe-puhává varázsolja a végeket. Bár drágának tűnik, de kevés is elég belőle, nekem sokáig elég szokott lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Klaudia1994

2019. április 8.

Hiába kerestem ennél jobbat (olcsóbbat), és próbáltam ki számtalan hajvégápolót, ennél nekem nincs jobb. Nyilván illúzió, optikai csalódás, de esküszöm azt érzékelem, hogy mikor ezt használom, akkor jobban nő a hajam. Nyilván csak kevésbé törik, ez a titok. :) Az illata nekem finom, az állaga is kellően folyós, nem ragad, nem nehezít. Az én hajammal nagyon jól együttműködik, megvédi a töredezéstől, hiába teszem ki majd' minden nap hajformázásnak. Én nedves és száraz hajra is kenem egyaránt. Az árával nem vagyok kibékülve, rosszul szokott esni 2 ezer forint egy kis szérumért, de cserébe sokáig elég, és tényleg megéri a fent leírtak miatt. Ajánlom mindenkinek, aki igényes a hajára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Maja77

2019. április 7.

Imádom! Lassan egy éve vágattam utoljára a hajamból, mert ez az olaj teljes mértékben megakadályozza a töredezést, így nem volt szükséges. Előtte a hajam vége mindig könnyen eltört, de ezt használva minden hajmosás után, úgy érzem, örökre búcsút inthettem azoknak a csúnya hajvégeknek. :) Megéri az árát, mert lassan fogy és tényleg szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

typical

2019. április 5.

Már a második flakont a használom, nem mondom, hogy nincs nála jobb termék, de igazából teljesít, nem drága és sokáig elég. Festett szőke hajam van, így minden hajmosás után használom a hajvégekre, és érződik a hatása, nagyobb gubancokat is segít kifésülni. Gyorsan beszívódik, én nem vettem észre, hogy zsírosítana, ahhoz képest, hogy olajos termék, meglepően könnyű a formulája, nekem jobban esik felvinni. Ennek kicsi a hátránya, hogy nem tart ki a hatása 1-2 napnál tovább, legalábbis az én száraz hajamon - viszont száraz hajra is lehet használni, ha óvatosan bánik a mennyiséggel az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Demonika

2019. március 25.

Nem régen szereztem be, mivel az előző termékhez amit használtam nagyon hozzászokott már a hajam, így esedékes volt a váltás.
Nekem kivejezetten tettszik az illata, pedig láttam, hogy sok előttem hozzászóló ezt negazívumként tűntette fel.
Amúgy meg, szépen teszi a dolgát, félhosszú, megviselt, szőkített, száraz hajvégeim puhák, és könnyen kezelhetők lesznek használat után. Ráadásul könnyen beszívódik, és nem hagy zsíros érzetet, ha az ember rájön a helyes adagolásra.
Az egyetlen negatívum, amiért csillagot vontam le, hogy túl sok, és túlságosan érződik benne a szilikon, lehetne szebb az INCI listája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 25.

ketnajairotkiv

2019. március 24.

Finom illatú, kellemes végeredményt kölcsönző olaj, nagyon szeretem. Viszont sajnos az alapból is könnyen zsírosodó hajam hamar elnehezíti - viszont erről nem a termék tehet :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Saranhuone

2019. március 13.

Eddig ez a legjobb hajvégápoló amit használtam. Októberben vettem, mert tavaly nagyon megszívtam, a fagy miatt szétnyílt egy csomó hajszálam (hiába használtam ápolót) és most el akartam ezt kerülni. Teljesen jól működik, hajmosás után nyaktól lefelé besimítgatom a hajamba és úgy szárítom meg, így a szárítás után sem lesz száraz a hajam. Ha erős mínuszok vannak, akkor indulás előtt 1 órával a száraz végekre is működik. És ez az egyetlen cucc amitől nem lett ragacsos a hajam. Újravevős.

Up: Most fogyott el, több mint fél évig elég volt. Továbbra is szeretem, látványosan kevesebbet törik a hajam azóta. Újravettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Missglamorazzi

2019. március 13.

Erre én 5 csillagot adok, mert nem csak jó illata van, de a szőkített, száraz hajvégeim is puhák, és könnyen kezelhetők lesznek tőle. Nem nehezíti el a hajam, nekem könnyű eloszlatni is kézzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

tevepup

2019. március 7.

Az illata nagyon kellemes, és ápolja is a hajvégeket, de az adagolója nem túl praktikus. Nekem sokkal jobban bejönne, ha spriccelős lenne. Elsőre azt is hittem, hogy az, aztán meglepődtem, ahogy folyott le a kezemen :D Rádaásul attól, hogy szét kell szinte dörzsölni a hajamat, hogy eloszlassam rajta (ami szintén nem lenne, ha spriccelős lenne), attól majdnem annyit ártok neki, mint amennyit használ. És utána csak egy nagyon alapos kézmosással jön le az olajos érzés a kezemről..
De azért megéri az árát, meg tényleg jó a termék, csak a kiszerelése az nagyon rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil