aussie

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, az összetevőket feltöltötte: Nashuaaa, Módosítva: 2021. augusztus 26.

Kategória:   Hajápolók

Intenzíven ápoló könnyű olaj, károsodott hajra, melynek ausztrál makadámdió-olaj, jojobamagolaj és avokádóolaj egyvelegéből összeállított, nem zsíros formulája szemmel láthatóan helyreállítja a hajszálakat.

Ár: 2200 , Eladó: peppi
Állapot: Új, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

szonia

2019. február 21.

Imádat van, ennyi. Szuper és tartós az illata, nem zsírosít, viszont nagyon szépen teszi a dolgát. A legjobb hajvég ápoló, amit valaha használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 21.

reikaa

2019. február 17.

A gyenge, elvékonyodott, töredezett hajamon már nem segített semmi, csak a vágás, így tegnap mínusz 20 centivel távoztam a fodrásztól. Az itteni vélemények hatására vettem meg ezt az olajat, hátha ez segít fenntartani a most már egészséges hajvégeket :) az első használat után maximálisan elégedett vagyok, a hajam olyan puha amit eddig soha semmilyen olajjal, balzsammal nem értem el. És ez az illat! Imádom :) később jövök updatelni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Verena

2019. február 5.

Meg vagyok elégedve vele. Derékig érő száraz hajam van, az utolsó 20 cm-re szoktam kenni belőle, összesen 2 pumpálásnyit. Puha lesz tőle a hajam és az illata is isteni, bár sajnos nem marad meg a hajamban :) Tüneti kezelés, nem regenerálja a hajamat, de ettől függetlenül ez egy jó termék. Ár/érték arányban is megfelelő, hatalmas mennyiség. És szerencsére nem nehezíti el a hajat, egyáltalán nem zsírosít. Közel egy éve vásároltam, de még nem fogyott ki. Ha elfogy, nem kizárt, hogy újra rá esik majd a választásom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Henszi

2019. február 4.

Nővérem vásárolta meg és már első használat után beleszerettem. Az olajnak finom illata van és felkenés után egy-két napig a hajam olyan selymes, mint még soha azelőtt. A hajvégeimen nem látok javulást, egyedül a tapintása jobb (de ugyanannyira töredezett).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

racheldawes

2019. január 29.

A sok jó vélemény hatására vettem és nem bántam meg. Hajmosást követően, nedves hajon használom, a tarkómtól egészen a hajvégekig kenem fel. Nagyon tetszik, hogy selymessé, puhává és csillogóvá teszi a hajam, anélkül, hogy elnehezítené. Szerencsére nem is fogy gyorsan, egy alkalommal elég 4-5 fújásnyit használnom a derékig érő, dús hajkoronámra. Ami még különösen tetszik benne, hogy - más hajolajoktól eltérően - a hajmosást követő 2-3 nap elmúltával is megmarad a hajam puhasága, illetve a szerkezetét tekintve is látványos a tápláló hatás. Plusz pont a tutti-fruttis, rágógumis illatért, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Glowycosmeticsblogspot

2019. január 25.

Update:
Krémmániás vélemények alapján vettem meg, kicsit drágább, de ha működne az ára sem zavarna.
Illata erős, engem irritál. Gyorsan beszívódik a hajba és nem hagy ragacsos érzést. Vizes hajon használom, nem kell belőle sok. Hajszárítás után fényesebb és puhább hajam lesz.
Nem kedvelem az olajos ápolókat erre rájöttem, de az árához képest jó.
Szilikonos, nem lett kedvenc, de nem is a legrosszabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Update:
Nem kedvelem az olajos ápolókat erre rájöttem, de az árához képest jó.
Szilikonos, nem lett kedvenc, de nem is a legrosszabb.

rekucccc

2019. január 24.

Nagyon szeretem az illatát és a hatásával is meg vagyok elégedve. Nekem kb. fél évig volt elég, úgy, hogy minden hajmosásnál használtam, elég bőségesen. A szőkített, festett, állandóan vasalt hajam egyáltalán nem törik és ezt ennek tudom be:) A haj nem lesz tőle zsíros hatású és könnyen kifésülhetővé teszi, ráadásul sokszor van rá akció:) Most nem ezt vettem újra, de már is megbántam, mindenképp vissza fogok térni hozzá:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

megartron

2019. január 21.

Akciósan vettem, nagyon szuper illata van, gyorsan beszívódik, sajnos sokszor elfelejtem, hogy használjam. De nekem már az illatáért megéri, ha a hatását a hanyag természetem miatt annyira nem tudom megfigyelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

avealena

2019. január 16.

Nagyon szeretem az illatát, és hogy kevés is elég belőle, pedig hosszú, derékig érő hajam van, bár igaz nem vastag szálú. 5-6 pumpálásnyi elég, gyorsan beszívódik és nem hagy olajos, ragacsos érzetet, nem nehezíti el a hajat. Puhább, fényesebb lesz tőle a hajam. A száraz hajvégeket táplálja, sokat segít rajtuk, és nálam ez a fő szempont. Hajvágás után kezdtem el rendszeresen használni, hogy jobban láthassam a hatását, mert kíváncsi voltam mennyire fog töredezni. Úgy érzem, mintha kevésbé lenne töredezett, de nem tudom hogy ez most a hajolajnak tudható be, vagy annak hogy viszonylag friss még a vágás. Minden esetre szeretem, az árát megéri, és szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

peppi

2019. január 10.

nagyon jo hajolaj, keves eleg, szep fenyesse, egysegesse, konnyebben fesulhetove teszi a hajat, nem hagy olajos erzetet-latszatot. igazabol ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil