Ava Laboratorium

Ár:   1930 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Herbaház   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zazzie, Módosítva: 2020. augusztus 10.

Ár:   1930 Ft
Lelőhely:   Herbaház
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az acerola magas aszkorbinsav tartalma miatt kiváló bőrmegújító és bőrtápláló hatóanyag; igazi antioxidáns bomba a bőrnek, így a bőrfiatalító terápiák elengedhetetlen része. Magas C-vitamin tartalma meggátolja a szabadgyökök képződését, stimulálja a kollagén-termelést, ezáltal késlelteti a bőr öregedését. Emellett javítja a keringést, hidratálja, regenerálja és rugalmasítja a bőrt, javítja a kollagén rostok tónusát, erősíti a kapillárisok falát. Rendszeres használatával a bőr megtelik élettel, egészséges színű és kellemes tapintású lesz.

Ajánlott: érett bőr (látható ráncokkal), pigmentfoltos bőr, valamint a felszíni vagy mélyrétegi vízhiányos bőrtípusok ápolására.

szaboibolya

2019. február 16.

feltölt, kisimít, élvezi a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 16.

feltölt, kisimít, élvezi a bőröm

krembarbi

2018. november 27.

Már 2. üveggel fogyasztja a bőröm és nagyon szereti.Teszi a dolgát,szeretem ezt a c vitaminos szérumot,sokat javított a bőrképemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

tomkogy

2018. november 20.

Szerettem, nem hozott égrengető változást, de talán azért is, mert folyamatosan használok valamilyen C vitaminos szérumot. Ha továbbra sem változik a formula, nem lesz benne szilikon és mesterséges olaj, mint az AVA oly sok más termékében, akkor elképzelhető, hogy újraveszem. Nagyszerű az ár/érték aránya.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 20.

Bea42

2017. szeptember 9.

Nekem hatalmas pattanàsokat okozott.Az ára tènyleg kedvező,de ha valakinek èrzèkeny a bőre jobban jár ha nem keni be semmivel inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

mizantrop

2017. június 12.

Ez az első C-vitaminos szérum, amit nemrég kezdtem el használni, elsősorban apróbb foltok halványítására és általános "karbantartás" gyanánt és eddig nagyon elégedett vagyok. Esténként használom arctisztítás után és nekem egyáltalán nem marad ragacsos az arcom tőle, épp ellenkezőleg, szinte maradéktalanul beszívja a bőröm. Nagyon kellemes az állaga és ahogyan "terül". Másnap láthatóan kisimultabb, feszesebb a bőröm, számomra ez szinte hihetetlen, főleg ennyi pénzért... 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

WorkingClassGirl

2017. május 19.

Első használatra beleszerettem, SAP-os szérummal van már jó tapasztalatom a mad hippienek köszönhetően, ennek pedig pontosan ugyanolyan az illata:)
Az öt csillag részemről azért jár, mert az ára és a hatóanyagtartalma összhangban van, nem azért, mert csodaszer.
Kellemes, irritáció nélküli c-vitamin szérum, minden reggel fel lehet dobni extra antioxidáns védelemnek a fényvédő alá. Én egyéb hatékony kencék mellé kiegészítésnek szántam, nem is akartam most erős szérumot. Ha valaki egyetlen ütős terméket akar, nem hiszem, hogy ez lesz az, de különben nagyon jó. Szép inci, viszonylag könnyen be is szerezhető.
Szerintem nagyon jó dolog a sap, pattanásokra/utáni foltokra pl.
Egyetlen panaszom a szokásos: sok glicerin/nagyon ragacsos :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Szerintem nagyon jó dolog a sap, pattanásokra/utáni foltokra pl.
Egyetlen panaszom a szokásos: sok glicerin/nagyon ragacsos :D

Dorathea

2017. május 1.

Nagyon szeretem használni, de azt egyelőre nem merném állítani, hogy csodaszer. Az ára miatt viszont ajánlom mindenkinek, aki ki szeretne próbálni egy SAP típusú C-vitamin szérumot, főleg mivel 5% van benne, ami már elegendő lehet h kifejtse jótékony hatását.
Tapasztalataim, alkalmazásom: hamar beszívódik, én 4-5 cseppet használok, könnyen eloszlatható, reggel és este is kenem, pattanásokat nem okoz, jól elvan a többi krémemmel. nem a rutin végén használom, hanem a közepén: essencia/lotion(minden ami folyik), ez a szérum, krémgél állagú termék, hidratáló.
Hatás: nos ezen rész miatt nem tudom azt mondani, hogy csodaszer, mert mostanság nem igazán vannak pattanásaim, illetve foltjaim, így én inkább megelőzésre használom. Viszont jelenleg úgy néz, h újraveszem ha majd elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

0808

2017. március 5.

Egyszerű de nagyszerű!!! Az ára hihetetlen ezért először én is szkeptikusan álltam hozzá megint egy vacak ami csak foglalja majd a helyet , de nem!!!

Az állaga kevésbe folyós/ picit töményebb mint az általam eddig használtak (Art natural, insta, Tindigo...) ezért könnyebb és egyszerűbb fölkenni.
Halovány sárga, illata kellemes.
Picit valóban ragacsosabb mint az eddigiek de az én bőröm perceken belül eltünteti és mehet rá a többi kencém. Jól megvan a krémeimmel, sminkkel is.
Amikor fölkenem láthatóan megfeszíti, kitölti a bőröm. Foltokkal nem tudom önmagában hogyan birkózna meg mert sok egyéb terméket használok ez ügyben is de összességében elmondhatom, hogy roppant kellemes csalódás volt, és biztosan újra veszem.
Arra vonatkozóan mennyi lehet benne a c vitamin nincs adat, de amíg azt kapom tőle amit remélek addig engem nem nagyon dobogtat meg a kérdés.
Ajánlom mindenkinek a márka kollagénes változatát is !!
.. egy jó kis hidratáló e két "csoda" termék, talán még egy csöpp retinol/retinal , nappal fényvédő és kész az alap szépségbomba. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.

Halovány sárga, illata kellemes.
Ajánlom mindenkinek a márka kollagénes változatát is !!

csopke

2016. június 24.

Igaz még csak egy hete használom ,de nagyon megvagyok elégedve vele!Nagyon sok márkát é s terméket pròbáltam már minden árkategóriában. Igaz ez az elsö c- vitaminos szérumom. Nappalra fölé csak fényvédöt használok, az én erössen olajos bőrömre ez is bőven elég. A hatása frissítő és kissé ráncfeltöltő. Nekem a ragacsosság hamar elmúlik. Az ára pedig vicces , szinte a legolcsóbb termékem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 24.

Zany

2016. február 11.

Update: 2016.02.11.
Na, most már jobban tudok véleményt írni, mostanában rendszeresen használom már, nemcsak hébe-hóba.
Direkt úgy próbáltam, hogy el tudjam különíteni a hatását más termékektől.
Reggelre nekem nem jó, nem tudok rá sminkelni.
Minden este felteszem, de sajnos kissé ragacsos marad...tehát a párna, takaró sokszor cserélendő.
A hatása tök jó, reggelre szép feszes a bőröm, gyönyörűen csökkentette a pórusaim méretét, halványítja a foltokat. 1 hét alatt is látványosan javít a bőrképen, önmagában pattanásokat nem okozott.
(Rétegezve igen, de azt nem tudom, hogy valójában melyik rétegnek, összetevőnek köszönhetem a pattikat, de nem volt vészes.)
El fogom használni a maradék üveget (1/4 van még), és nem sajnálom, paskolom mindenhova: arc, nyak, dekoltázs, kézfej.
De, megrendeltem Tindigo Siker C-vitaminos szérumát, így majd lesz összehasonlítási alapom.
Kíváncsian várom azt is... :)

1. vélemény alapja: 2015. november - decemberi, nem rendszeres használat:
Fél üveggel már elhasználtam.
Estére teszem fel, mert nem szívja be a bőröm, olajos marad.
Igazából azt sem érzem, hogy egyáltalán bármennyit is beszívna a bőröm.
Nagyon szeretném szeretni, de valahogy nem a kedvencem.
Hátha másnak jobban beválik.
De árát tekintve szuper lenne...
Még gyűrjük egymást egy darabig és majd meglátjuk, hogy marad-e a rutinban....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

Update: 2016.02.11.
Direkt úgy próbáltam, hogy el tudjam különíteni a hatását más termékektől.
Reggelre nekem nem jó, nem tudok rá sminkelni.
Kíváncsian várom azt is... :)

1. vélemény alapja: 2015. november - decemberi, nem rendszeres használat:
Fél üveggel már elhasználtam.
Estére teszem fel, mert nem szívja be a bőröm, olajos marad.
Igazából azt sem érzem, hogy egyáltalán bármennyit is beszívna a bőröm.
Nagyon szeretném szeretni, de valahogy nem a kedvencem.
Hátha másnak jobban beválik.
De árát tekintve szuper lenne...
Még gyűrjük egymást egy darabig és majd meglátjuk, hogy marad-e a rutinban....

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.