Aveo

Ár:   265 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SexyBeauty, Módosítva: 2014. március 29.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Kiszerelés: 300 ml

citronella

2015. december 27.

Minőségben messze alulmarad a Balea vagy Isana tusfürdőkkel szemben. Nekem ez meglepő volt,mert kb egy olyan minőségre számítottam. Ettől függetlenül kellemes termék,az ára is kedvező. Kicsit hígabb,így nálam gyorsabban fogy,de ez megbocsátható. Az illata nekem kifejezetten tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

Nazira

2015. november 27.

Nagyon szeretem a kokuszos dolgokat.ez nem az a tolakodo kokusz illat.megmarad a boromon.én nem ereztem, de mas igen.nem szarit.ami pozitiv nekem,mivel extra szaraz borom van.sokszor vettem mar.max pontot kap

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

boszia

2015. október 10.

Ma voltam elöszőr müllerben, valahogy sosem volt arra utam, meg nem is nahyon vonzott...végigszaglásztam a tusfürdőit, a hideg időben valahogy most ezt a kókuszos illatot választottam... a habzásával nem vagyok megelégedve, az illata viszont nagyon jó, de nem túl tartós, elhasználom, de maradok a baleanál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 10.

szonjaonja

2015. október 9.

Ugye az árát nézve eleve teljes mértékben megéri megvenni. Jól habzik, jó,, hogy krémes állaga van és az illata is finom (mondjuk kicsit erős, de nem baj :)) Szóval én szeretem! Főleg így ősszel tök jó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 9.

Theresia

2014. június 7.

Nálunk anyu vette, nekem nem jön be az illata annyira... Egyébként pedig nem marad meg sokáig az illata, de engem ez nem zavar. :)
Hígabb állagú kicsit, tisztít, nem szárítja a bőröm, szóval teszi, amit kell.
Ha pedig tényleg annyi, mint amit előttem írtak (200 Ft/300 ml), akkor teljesen megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 7.

Hígabb állagú kicsit, tisztít, nem szárítja a bőröm, szóval teszi, amit kell.

SexyBeauty

2014. március 18.

200 Ft-ért vettem,ráadásul 300ml-es kiszerelés.Teljesen megérte az árát.Finom az illata,nem szárítja a bőröm.Jól habzik.Újra venném.: ) Főleg ennyiért.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.