Aveo

Ár:   200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Barabell, Módosítva: 2017. április 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Mandula illatú körömlakklemosó acetonnal.

Eszter1101

2017. február 12.

Teszi a dolgát. Nekem semmivel sem kellemesebb az illata lemosás közben, mint más körömlakk lemosóé, de utána nagyon jó illatú marad a kezem. A körmöm körül hamar irritálódik a bőr ez is szárítja kicsit és fehér foltot hagy maga után a bőrön, de egy kézmosás után eltűnik és miután kézkrémezek a szárazságot sem érzem. Nálam megérdemli az öt csillagot, mert az ára fantasztikus, és a sötét vagy csillámos lakkokat is egyből leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Mosolyorszag

2016. november 27.

A célnak megfelel. Már több üveget elhasználtam,nem csalódtam benne eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

A célnak megfelel. Már több üveget elhasználtam,nem csalódtam benne eddig.

oszieva

2016. október 22.

Gyors, hatékony. Illata számomra kellemes.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

Gyors, hatékony. Illata számomra kellemes.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Loona

2016. szeptember 16.

Fú, hát én az illatát nagyon nem szeretem :D émelyítően édeskés, és sokáig megmarad, még kézmosás után is. Viszont egy körömlakklemosónál ez zavar a legkevésbé, a többi illata is rossz, csak máshogy rossz XD szóval emiatt nem vonok le pontot.
Már csak azért sem, mert szuperül végzi a dolgát: gyorsan és hatékonyan mossa le még a csillámos körömlakkot is (a csillámot persze máshoz viszonyítva gyorsabban. Attól szerintem gyorsan nem lehet megszabadulni :D ), mindezt pedig acetonos lemosóhoz képest meglepően kíméletesen teszi: a körmömet és a körülötte levő bőrt nem bántja, nem szárítja agyon, és egyáltalán nem töredezik, repedezik be levelesen tőle a körmöm.
Szeretem használni, és újravenném, de mostanában nem látom, új színek és illatok vannak már a Müllerben. Remélem, nem szüntették meg végleg :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

zsokapl

2016. szeptember 8.

Jó kis termék, tényleg jó az illata :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Jó kis termék, tényleg jó az illata :)

beracska

2016. szeptember 8.

Furcsa egy körömlakk lemosóra ezt írni, de remek az illata :D Én nagyon szeretem.
A hatása és az ára is jó, nekem bevált!
Ajánlom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

A hatása és az ára is jó, nekem bevált!
Ajánlom

vikcsi

2016. július 19.

Teljesen jó körömlakk, teszi amit kell neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Teljesen jó körömlakk, teszi amit kell neki.

vivuss87

2016. május 10.

Sokszor újra vettem már. Szeretem, olcsó, jó, nem orrfacsaróan büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Sokszor újra vettem már. Szeretem, olcsó, jó, nem orrfacsaróan büdös.

FKingu

2016. május 10.

Gyorsan és alaposan eltávolítja a körönlakkot, nagyon jó ár-értek arányban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Gyorsan és alaposan eltávolítja a körönlakkot, nagyon jó ár-értek arányban.

Niki03

2016. április 22.

Mindig újraveszem, szépen oldja a körömlakkot, a csillámosakat is, nem teszi tönkre a körmöt, kellemesebb az illata, mint egy sima körömlakklemosónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone