Aveo

Ár:   200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Barabell, Módosítva: 2017. április 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Mandula illatú körömlakklemosó acetonnal.

mendi.toth

2016. március 1.

Nagyon sokszor vettem már, az illata is jó, funkcionálisan pedig tökéletes. Jól tisztít, a több réteg lakkot is könnyedén leviszi elsőre, és tényleg nem teszi tönkre a körmöket...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 1.

KuliKali

2016. január 11.

Anyummal párban használjuk és szeretjük.Az illata kellemes,az ára főképp,és kíméletes,nem szárítja a körmeinket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 11.

erika81

2015. december 5.

Az illatát imádom, pedig egy körömlakklemosóról beszélünk! :) Még kézmosás után is érezhető. A lakkot könnyen lemossa, az ára verhetetlen!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 5.

pverus

2015. október 15.

Kedvenc körömlakklemosóm ever. Már évek óta csak ezt vagyok hajlandó használni. :D Amiért számomra szerethető az az, hogy nem érzem sokáig az illatát, a hideg kiráz az agyonillatosított mandulás vagy málnás, stb. körömlakklemosóktól, nem is értem miért kell erőltetni a túlillatosítást, a tiszta acetonnak alig van szaga. :D A másik amiért nagyon szeretem az az, hogy nem "csapódik ki" semmi sem a körmömön száradás közben, pl sok acetonmentesnél tapasztalom, hogy kicsapódik valami fehér poros állagú "izé" a körmömre. És nem szárít, már évek óta 2 naponta festem a körmöm, és semmi baja sem lett ettől a körömlakklemosótól. És nagyon gyorsan oldja a lakkokat, úgyhogy 20 millió csillag. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

LorienCrow

2015. október 8.

Az illata finom, a hatása szuper, az ára alacsony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 8.

Az illata finom, a hatása szuper, az ára alacsony.

bubianka

2015. július 26.

Egész kellemes szaga van,a körömlakkot is szépen leszedi.Az ára pedig nagyon jó.Inkább ezt a verziót javaslom mint a gyümölcsos illatosítottat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 26.

tundur

Korcsoport: >54
2015. május 29.

Kitűnő körömlakklemosó! Sokfélét kipróbáltam, de már több, mint egy éve ezt használom folyamatosan és elég sűrűn. Nem teszi tönkre a körmöket, nem fehéredik ki, a ragaszkodóbb körömlakkokkal is elbánik. Ár-érték arányban is kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. május 29.

Khaleesi

2015. április 26.

Nagyon jól leszedi a lakkot, az illata körömlakklemosóhoz képest kellemes. Müllerbe jó áron beszerezhető. Tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

tonic

2015. április 26.

Ez sajnos acetonos, de az illata még mindig elviselhetőbb,mint a berrys változatnak. Talán ez szedte le eddig a legjobban a lakkot, az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 26.

Echan

2015. április 14.

Teljesen elégedett vagyok vele. Könnyen lejön vele minden körömlakk, és az illata tűrhető, legalábbis jobb mint más lemosóké. :D Tényleg hasonlít az Isanára. Azért adok csak 4 csillagot rá, mert azóta találtam még jobb illatú körömlakklemosót, ami szintén Aveos termék. A papajás-limeos lemosó lapocskákat. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone