Aveo

Ár:   200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Barabell, Módosítva: 2017. április 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Mandula illatú körömlakklemosó acetonnal.

Myselfie

2015. február 1.

Ez a lemosó nagyon bevált! Eddig a sima Isanásat használtam, most vettem ilyet először. Kezdetben nem gondoltam volna hogy ekkora különbség lehet lemosó és lemosó között, de nagyon pozitívan csalódtam! Szépen lehozza a körömlakkot, ráadásul nem olyan szörnyen büdös, tényleg mandulás illata van! Régen egy-egy lakklemosás után vagy egy óráig szellőztettem a fürdőben, hogy kimenjen az az erős szag, de ez a lemosó sokat javított ezen a problémán! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

AmethystGhost

2014. december 3.

Én se nagyon találtam különbséget ez és az Isana lemosó között, mindkettő remekül bevált ^^

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

cicaslany91

2014. december 2.

Szerintem ez ugyanaz, mint az Isana mandulás lakklemosója :) Hogyha Müllerbe hamarabb eljutok, mint a Rossmannba, akkor mindig ilyet veszek, mert hatásban és illatban is megegyeznek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

Audrey80

2014. augusztus 23.

Nekem annyira nem feltűnő az illata, mint a lila társának, de hatása kb. ugyanaz, jó áron is van, nem büdös, lehozza a lakkot. Persze ha hosszútávon tönkreteszi a körmömet, akkor lepontozom, egyelőre meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

m_maya

2014. július 31.

Szerintem ez a legjobb körömlakklemosó! Csakis 5 csillag minden szempontból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

Szerintem ez a legjobb körömlakklemosó! Csakis 5 csillag minden szempontból.

dessy

2014. július 27.

Csaki is 5**! Nagyon hatékony és az árban is verhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 27.

Csaki is 5**! Nagyon hatékony és az árban is verhetetlen.

_-Mia-_

2014. július 5.

Kellemes illatú, nem fehérednek ki a körmök itt-ott a használata után. A piros, vörös és pink lakkokkal is könnyen elbánik (2 réteg+fedőlakk). Ár-érték arányban (200Ft 125ml) nagyon jó, megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

hdia

2014. július 4.

Ár-érték arányban verhetetlen, nagyon szépen leszedi még a piros-vörös lakkot is, kellemes illatú, nem szárítja a körmeimet. Szeretem nagyon! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

vadri1

2014. május 11.

- gyorsan
- teljesen leszedi a körömlakkot
- illata is kellemes
- nagyon olcsó (200 Ft Müller)
Számomra a kedvenc körömlakklemosó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

- gyorsan
- teljesen leszedi a körömlakkot
- illata is kellemes
- nagyon olcsó (200 Ft Müller)
Számomra a kedvenc körömlakklemosó!

falatka18

2014. május 10.

nagyon jó kis lemosó... tegnap vettem és ki is próbáltam... elsőre kicsit csalódott voltam mert kinyitottam és megcsapott az a nagyon büdös aceton szag... de kipróbáltam és rájöttem h csak a körmömnek lesz mandula illata.. ami nagyon kellemes... a körömlakkot szépen leszedi nagyon jó termék biztosan ennél a márkánál maradok..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone