Aveo

Ár:   200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Barabell, Módosítva: 2017. április 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Mandula illatú körömlakklemosó acetonnal.

laszlo.noemi

2014. április 7.

Szeretem ezt a lemosót, (korábban a Rossmannosat vettem, szerintem ez ugyanaz...) ennél maradok

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 7.

salymf

2014. március 11.

Az illata annyira nem jön be, de a hatása igen. A pár rétegnyi színes lakkal gond nélkül elbánik, vörös lakkokat szedek le egy darab pamaccsal mindkét kezemről. A csillámos lakkokkal tényleg küzdeni kell, de egyébként nem rossz ez. Az illata inkább marcipánra emlékeztet engem, attól meg irtózom, úgyhogy nem hiszem, hogy újraveszem, de más verzióját szerintem megpróbálom majd. (És valaki árulja már el nekem, hogy miért kell átmennem ezért Hódmezővásárhelyre, hogy lehet, hogy Szegeden nincs egy nyamvadt Müller sem? No mindegy. :) )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

galagonyanya

2014. február 15.

Az illatát imádom, ami használat után egy ideig még megmarad a bőrön. Amúgy semmi különös acetonos lemosó, jó hatásfokkal viszi le a cuccot, ahogy kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 15.

kata12

2013. október 28.

Amióta körmöt festek azóta csak ezt használom, és igen, nem egy-két flakont használtam el:) Több réteg lakkot is párhúzással leszed, nekem ez a mandulás a kedvencem, jó az illata, és körmön is megmarad. Valóban a csillogósat nem igen hozza le. Amúgy csak azért adok neki 4csillagot, mert miután lemostam a körömlakkot utána furcsa érzet van a bőrömön, vízzel lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 28.

Nolee

2013. október 5.

Új kedvenc :) Könnyedén lehoz több réteg lakkot is, és a csillámokkal kell annyit szenvedni. Az illata pedig nagyon jó, így nem aceton, hanem finom mandula illat terjeng a lakásban körömlakklemosás után. Az ára pedig vicc. Csillagos ötös, leülhet :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 5.

ceanne

2013. június 14.

150 forintért vettem, szóval heló, új lemosóm, nem cseréllek le soha.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

150 forintért vettem, szóval heló, új lemosóm, nem cseréllek le soha.

N.A.

2013. június 6.

Szerintem ár/érték arányban az egyik legjobb körömlakklemosó, jó nagy flakon, nagyon olcsón és eddig minden fajta körömlakkot hibátlanul levitt. Igaz, nem acetonmentes, viszont elviselhető illata van, ami ritka dolog, sokszor az acetonmentes körömlakkokkal is tapasztaltam, hogy használat után még a lakásból is ki szerettem volna menekülni, nem csak a fürdőszobából.. Tényleg nem szárítja ki nagyon a körmöket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

cintia995

2013. május 3.

180 Ft-ért vettem a Müllerben, tökéletesen teszi a dolgát. A csillámos lakkot is gond nélkül levitte. Az illata kellemes, egyáltalán nincs "körömlakklemosó szaga"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 3.

berni88

2013. április 16.

Ugyanolyan, mint az Isana lemosója: illata, hatékonysága, és az ára is (talán ez valamivel olcsóbb) Az is 5, ez is 5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

kati545

2013. április 14.

Szeretem, hogy illatosítva van, ezért is vettem meg, mert így nem a körömlakklemosó büdös szaga terjeng a lakásban. Szépen lehozza a lakkot és nem utolsó sorban nagyon olcsó, sokáig elég (még akkor is ha hetente többször használom).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 14.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone