Aveo

Ár:   200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Barabell, Módosítva: 2017. április 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Mandula illatú körömlakklemosó acetonnal.

ludvnora

2013. április 10.

Nagyon szeretem ezt a lemosót. Kb. 200 Ft, de többszöröséért is megvenném, nagyon sokáig elég, már a sokadik lemosóm ebből a termékcsaládból. Többrétegű, sötétebb lakkokat is leszedi. Szerintem jó az illata, de nyilván lehet érezni az erős tipikus körömlakklemosó szagát.
Lehet kapni más illatút, ami acetonmentes, én azt is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 10.

Lehet kapni más illatút, ami acetonmentes, én azt is nagyon szeretem.

dorcus89

2013. február 17.

Lehet eddig én vettem rossz körömlakklemosókat, de nekem ez eddig a legjobb. Szépen és könnyen leszedi a sötét/csillámos/többrétegű lakkot is. Mindemellett puhák tőle a körmeim, ami eddig egyik lemosómra sem volt jellemző. Ennyi pénzért bőven megéri.
Sietve raktam a kosaramba itthon láttam, hogy mandulaolajos. Nekem az "illata" is elviselhető. Biztosan ezt fogom újravenni ha elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

Black Fairy

2013. február 17.

Nem szárítja ki a bőrömet, nagyon szépen eltávolítja a körömlakkot (kivéve a csillámost), és nagyon kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

karina

2013. február 11.

Szerintem is kb ugyanaz mint az isana. Ez talan kevesbe szaritja a koromagyamat. A csillamos lakkokkal minden lemosonak meggyulik a baja, ez nem a lemoso hibaja szerintem. A tobbit gond nelkul hamar leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 11.

Naoto

2013. január 27.

Jól bevált. A mandula illat nem jelent sokat, szerintem ugyanolyan büdös mint a többi lemosó :D Én örülök, hogy acetonos, mert könnyebben lejönnek vele a lakkok. A csillámos lakkokkal meg kell szenvedni, de ez más lemosókkal sem ment könnyebben. Ennyiért szerintem jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

aidaa

2012. december 7.

Szerintem ez ugyanaz a lemosó, mint az Isana mandulása, illatban ugyanaz és a hatékonysága is jó. Könnyedén lehozza a csillámos lakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 7.

Orchid

2012. november 6.

Isana lemosót használok, de elfogyott és hamarabb jutottam el a Müllerbe. Semmivel sem rosszabb az Isana-nál, talán egy kicsit szagosabb, de nálam ez nem szempont. Ugyanolyan jól lehozza a körömlakkot, de valamiért mégis inkább az Isana-hoz húz a szívem. Ettől függetlenül teszi a dolgát, nem szárítja ki a körmöm és a bőröm, úgyhogy 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

papupanni

2012. október 31.

Jól lemosta a lakkot, és egész kellemes illata volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 31.

Jól lemosta a lakkot, és egész kellemes illata volt. :)

csipkebogyo

2012. július 26.

Az Isana mandulás körömlakklemosójához tudom hasonlítani mind az "illatban", mind a hatékonyságban. A versenyt talán azért nyerné meg mégis az Aveo, mert olcsóbban lehet beszerezni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

Lareyna

2012. július 14.

Elhasználtam már egy üveggel de nem tudom megunni. :) Én szeretem az intenzív illatát és nagyon gazdaságos, ha jól emlékszem 190Ft volt a 125 ml. Abszolút kedvenc. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone