Aveo

Ár:   200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Barabell, Módosítva: 2017. április 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Mandula illatú körömlakklemosó acetonnal.

bendee91

2012. július 13.

En probaltam multkor rokonnal egy no name lemosot es a feketet olyan konnyen levitte..itthon nekem ez van..de ez nagyon bajlodik a koromlakkal.:( Eleinte bejott, de mar nem szeretem...tehat keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

OneDa

2012. július 9.

Jól teszi a dolgát, viszont túl intenzív és hosszantartó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

Jól teszi a dolgát, viszont túl intenzív és hosszantartó az illata.

pöttipanka

2012. június 6.

Én most tértem át erre a lemosóra, eddig meg vagyok elégedve vele. Ár, érték arányban mindenképp megéri. A kezemet nem szárította ki, és gyorsan elbánt több réteg lakkal. Általában nem szeretem az illatosított cuccokat a műanyag szaguk miatt, de ez viszonylag kellemes, nekem gyorsan elillan, amit annyira nem bánok, viszont legalább nem full aceton szag lepi el a szobát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

agi.greendaygirl

2012. április 21.

csak a mandula feliratot néztem a müllerben, és már dobtam is a kosaramban. Sajnos csak otthon vettem észre, hogy acetonos. Csillámos körömlakkal próbáltam ki, hát igencsak keservesen jött le, nagyon megszenvedtem vele. Olcsó, de elég rossz minőségű. Talán sima körömlakkal jobban működik, ezért 2 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

Barabell

2012. április 19.

Ez az egyik legjobb körömlakklemosó, amit eddig próbáltam. Könnyen elbánik a sötét és az élénk színű lakkokkal is. Valóban mandula illat marad a körmökön lemosás után, és ezzel együtt nem árasztja el a lakást a tömény aceton szag. Kellemes használni, én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone