Aveo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsoxcore, Módosítva: 2013. január 9.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Napu használatra ajánlott ajakápoló édes cseresznye illattal. Az értékes Candelilla-és méhviasz tartalma finom és puha tapintásúvá varázsolja az ajak bőrét, és célirányosan óvják azt a kiszáradástól. Bőrbarát jellege dermatológiailag igazolt.

Limitált kiadás

Kiszerelés: 4,8g

viktorianikolett

2013. június 3.

én is nagyon szeretem, de a CadeaVera pina-coladas a favoritom :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

én is nagyon szeretem, de a CadeaVera pina-coladas a favoritom :P

kati545

2013. április 14.

Ajakápoló mániám van, ezért mikor megláttam ezt az üzletben, azonnal megvettem. Imádom az illatát, napi rendszerességgel használom. Hosszan puha marad az ajkam. Rúzs és szájfény alá is fel szoktam kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

MsEevy

2013. március 1.

fincsi, édes illatú, és kellemesen hidratál...:) Nem színezi az ajkakat, hanem szép csillogóvá teszi őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate