Avon 3in1 24 Órás Kéz- és Körömágybőr Ápoló Krém Argánolajjal, Glicerinnel és E Vitaminnal

Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kendahajadra, Módosítva: 2015. május 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdagon hidratáló 3 az 1-ben kéz-és körömápoló krém. Argánolajjal, glicerinnel és E vtaminnal készült, gyorsan beszívódó formula, mely hosszan tartó hidatált érzést nyújt a száraz bőrnek. Puhává teszi a körömágybőrt, fényesebbé a körmöket, valamint selymesen sima egészséges kölcsönöz a kezek bőrének.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

kdorci

2016. február 14.

Imádom!!! Az illata csodás!! A kezem nagyon jó selymes lesz tőle és hidratált. Nem is kell belőle sok és hamar beszívódik! Biztos, hogy újra fogom venni, ha elfogy!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

Pöti

2016. január 26.

Ez a kézkrém számomra vicc kategória. Tipikus példája annak, hogy ha valamit hangzatos nevekkel akarunk eladni, akkor ráírjuk a tubusra, de valójában alig van a termékben. Argánolaj és E vitamin... Az INCI utolsó két helyén van. Még a parabenek is előbbre kerültek... Nem szoktam trollkodni az összetevőkkel, de ez botrányos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 26.

hatiay89

2016. január 10.

Semmi extra, átlagos képességű kézkrém, a célnak megfelel, mosogatás után pl. és hasonló esetekben használom, nem vészes száraz bőr esetén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 10.

trudee

2016. január 4.

Ajándékba kaptam és igazából örültem neki, mert bár újabban nem nagyon használok már bolti krémeket, csak természetes olajokat és vajakat, egy kézkrém mindig praktikus és elhasználható, plusz régen próbáltam már Avon terméket. A csomagolás luxusösszetételűnek ígérte, ehhez képest azért van benne parabén, argán olaj meg alig. Az illata kellemes, könnyen beszívódik, bár kicsit ragacsos marad utána a kezem. A hidratáló hatása közepes, olyan mint egy legolcsóbb glicerines kézkrémé. Ár-érték arányban biztos, hogy nem a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

kamelia

2016. január 3.

Elég száraz a kezem, amire az ekcémám csak tesz egy lapáttal. Ezért nem mindegy, hogy mit kenek rá. Ettől a krémtől nagyon sokat reméltem, de egy csalódás volt. Nekem viszonylag hamar beszívódott, azonban pár perc múlva ugyanolyan száraz volt a kezem, mint mielőtt felkentem. Akár egész nap pacsmagolhatom vele a kezem, nem segít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

BeautyLilla

2015. december 30.

Én nagyon szeretem ❤
Az illata nagyon finom, ráadásul télen könnyen szárad a kezem, és ezzel a krémmel megóvhatom a kiszáradástól. Nekem semmi bajom sincs vele, az ára is jó, és szerintem megéri! Mindent amit ígér ez a termék, azt meg is adja. Az mondjuk egy másik dolog, hogy ki tudja, milyen vegyszereket raktak bele :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 30.

Én nagyon szeretem ❤

Zsokaa

2015. december 26.

Ennyi pénzért teljesen jó krém. Jó az illata és jól be is szívódik. Nem szokott nagyon száraz lenni a kezem szerencsére, csak éjszakára szeretem bekenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

kendahajadra

2015. december 25.

Rettenetes. Egyetlen funkciója, hogy hagy egy förtelmes szilikonos réteget a kezemen, mert egyáltalán nem szívódik be és nem hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

PinkBelleLab

2015. december 24.

Hé emberek! Ismeritek azt,amikor megtaláljátok életetek legjobb termékét???*-*
Na igen... Ez nem az xD
Azért választottam őt,mert untam a többi Avon kézkrémet, gondoltam ideje még tesztelgetni, hátha ez lesz a jövőbeli feleségem.
Az illata egyáltalán nem tetszik, nem is tudom mire emlékeztet. Vegyszerekre? WHAT?!
Úgy érzem mintha hidratálna,de a többi mínusz pontok miatt inkább keresek valami jobbat.
Gyorsan beszívódik,de ragadok tőle :'( és azt sem értem, hogy miért kezd el lehámlani száradás után a bőrömről? Ki érti a mai kézkrém technikákat. Nekem sajna nem vállt be. Talán egy másik dimenzióban! Sajnálom de soha többé nem akarom látni :((
Szia! Azért szerettelek! Valahol mélyen.:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 24.

Hé emberek! Ismeritek azt,amikor megtaláljátok életetek legjobb termékét???*-*
Na igen... Ez nem az xD
Szia! Azért szerettelek! Valahol mélyen.:(

v.szilvia789

2015. december 11.

Cserebere útján került hozzám, az elején nem kedveltem, mert az illata hasonlított egy méhpempős változathoz, amit képtelen voltam elhasználni. A hatása hosszú távon viszont meggyőzött, nem húzdik a bőröm, takarítás után pillanatok alatt helyrehozza a kezemet és mintha a körmeim is erősebbek lennének. Zsírosabb, mint kellene hogy legyen, ezért a mennyiséggel óvatosan kell bánni, lassan szívódik be, sokat kell masszírozni..Az alább írt pergés, morzsolódás nálam nem jött elő szerencsére.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 11.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)