Avon 3in1 24 Órás Kéz- és Körömágybőr Ápoló Krém Argánolajjal, Glicerinnel és E Vitaminnal

Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kendahajadra, Módosítva: 2015. május 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdagon hidratáló 3 az 1-ben kéz-és körömápoló krém. Argánolajjal, glicerinnel és E vtaminnal készült, gyorsan beszívódó formula, mely hosszan tartó hidatált érzést nyújt a száraz bőrnek. Puhává teszi a körömágybőrt, fényesebbé a körmöket, valamint selymesen sima egészséges kölcsönöz a kezek bőrének.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

spavanilly

2015. november 4.

Nagy csalódás. Szàmomra kifejezetten rossz illata van. Nem használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 4.

Nagy csalódás. Szàmomra kifejezetten rossz illata van. Nem használtam el.

Tuszy

2015. október 25.

Viszonylag gyorsan beszívódik, és puha lesz tőle a bőröm. Nekem az illata is tetszik :)
Rájöttem, hogy csak egy kis borsónyit kell nyomni belőle, csak úgy az igazi! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

Rájöttem, hogy csak egy kis borsónyit kell nyomni belőle, csak úgy az igazi! ;)

LorienCrow

2015. szeptember 30.

Nem rossz, de többet vártam, az ígért körömerősító hatás elmaradt. Szerintem ez egy átlagos kézkrém, se több se kevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Rorsa

2015. augusztus 27.

Sajnos nagyon rossz, darabokban pereg le, mintha hámlana a bőröm. Akciósan vettem ugyan, de annyit sem ért...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 27.

kacola

2015. augusztus 13.

Tényleg hamar felszívódik és utána nem ragad a bőr tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Tényleg hamar felszívódik és utána nem ragad a bőr tőle.

Echan

2015. augusztus 8.

Az illata egyáltalán nem tetszik, pedig a csomagolása alapján egy kis édeskés púder illatot képzeltem bele, de helyette inkább valami műanyag borzalmat érzek... Ha többet viszek fel mint egy borsószemnyi mennyiség, akkor egy ledörzsölhető réteget hagy a bőrön, ami elég kellemetlen, de ha éppen jó mennyiséget sikerül felvinni, akkor használható, de kicsit nehezen szívódik fel.Egyébként sikerül viszonylag puhítani a bőrt és a kellemetlen illat sem marad meg sokáig. Elhasználom, de nem veszem újra.
Az új pattintós kupak tényleg praktikusabb. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Az új pattintós kupak tényleg praktikusabb. :)

PBetti

2015. július 13.

Nem szeretem ezt a kézkrémet nem vagyunk jó barátok. Csak szárazabb lesz tőle a kezem mint volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

artbunny

2015. június 24.

Nem vártam tőle megváltást és csodát, egy olyan kézkrémet szerettem volna, amit a munka közben használhatok, mivel a sok papír között hamar kiszárad a kezemen a bőr, és a napi szintentartásra, hogy ne legyen elviselhetetlenül száraz a kézfejemen a bőr, arra tökéletesen megfelelt.

Számomra kellemes illata van, és az állagával sem volt problémám, igaz, nem raktam sokat egyszerre a kezemre, így hamarabb be is szívta a bőröm a krémet. Szóval számomra megfelelő volt.

Amiatt kap 3 csillagot, mert ennél sokkal, de sokkal jobb kézkrémek vannak, ám ez sem az egyik legrosszabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

CsZsuzsi

2015. június 22.

Utálom ezt a kézkrémet. Felkenem és szinte darabokban jön le. Le lehet morzsolni a kezemről vagy nem tudom hogy fejezzem ki. Borzalmas. Nem tudom hogy fogom elhasználni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 22.

JudithBeauty

2015. május 15.

Nem tetszett az illata és nem szívódott be a bőrbe. Könnyen kiszárad a bőröm, de ez nem vált be, és ragad is. Soha többé nem fogok venni. A többi Avon Care kézkrém sokkal jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 15.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)