Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Normál

Dús hatást kölcsönöz a hajnak. Segít, hogy frizurája tartós és dús legyen.

SuicideCandy

2013. május 18.

Az első hajhab amit szívesen használok! Eddig uncsitesómtól csórtam néha, de amiket ő használt nekem nagyon ragacsossá tette a hajam vagy elnehezítette, s szárította is, amit a fodrászom használt az dettó.
Ez viszont könnyű hab és még ápol is! Csak pozitív dolgokat tudok róla mondani.
+ valóban hatalmas pozitívuma még hogy nem gázzal töltött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

Ez viszont könnyű hab és még ápol is! Csak pozitív dolgokat tudok róla mondani.
+ valóban hatalmas pozitívuma még hogy nem gázzal töltött.

kmaja

2013. január 28.

Amióta kipróbáltam, csak ezt a hajhabot használom! Nem is értem, miért ennyire negatívak róla a vélemények...
Az egyetlen hajhab (legalábbis azok közül, amit ismerek), ami nem gázzal töltött spray, hanem pumpás, ezáltal egy nagyon könnyű állagú hab képződik! Egyáltalán nem ragad tőle a haj, a végeredmény egy nagyon könnyű, laza szerkezetű, puha frizura lesz. Mintha nem is lenne rajta hab, egyszerűen csak szép.
Lehet, hogy akik ragacsosnak találták, túl sokat tettek fel. Felrázom, és fejjel lefele nyomok két pumpálásnyit a lapockáig érő, közepesen göndör hajamra.
Azt nem mondom, hogy igazán dúsítana, de nincsenek azok az összetapadt tincsek, mint más habnál.
Szerintem a legjobb hab, kár, hogy nehezen tudok venni. A legutóbb ezt már nem is sikerült megvennem, csak a göndör hajra valót. Persze a lényeg, a pumpás kiszerelés miatt ugyanaz a hatás!
(Komolyan, ezek mellett a Taft évek óta porosodik a fürdőszobaszekrényben.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

(Komolyan, ezek mellett a Taft évek óta porosodik a fürdőszobaszekrényben.)

Nautilus

2012. szeptember 19.

Ez vesztemre az első hajhabom. Megfordult a fejemben, hogy esetleg bennem van a hiba, hogy ez ennyire nem jön be, de a vélemények alapján nem. Ragacsos, kényelmetlen, semmivel se lesz dúsabb a hajam, csak büdös mértékben illatos egészen a rosszullétig, és viszketeg. Kifejezetten viszkettem tőle, és marha gyorsan zsíros is lett a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 19.

Cu2tka-baba

2012. július 5.

Nekem ez nem vált be. Először fura volt, hogy ilyen puha krémes trutyi jött a dobozból és nem volt éppen hab állaga. Aztán a használatnál a hajam ugyanolyan lett mint a trutyi... lapos és ragacsos. Hiába használgattam és próbálgattam sokáig egyáltalán nem változott semmi. Se tartás, se fény se semmi eredmény

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

snowflake

2012. június 12.

nem okozott dússágot, emellett szárította a hajam ami még ragadt is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

nem okozott dússágot, emellett szárította a hajam ami még ragadt is.

Vitaminok: Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.