Avon

Ár:   849 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: benedekandr, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Hajdúsító sampon vékonyszálú hajra.

rekababa1216

2013. augusztus 23.

Több hónapja használom és fantasztikus! A hajam és a hajvégem is puha és fényes. Heti 1-2 alkalommal használom és abszolút elég, pedig zsíros a hajtípusom. Nagy kiszerelésű, ami praktikus, mert sokáig kitart. Persze ezt is érdemes egy idő után lecserélni a hatás kedvéért - mint minden sampont - de utána visszatérhetünk hozzá, mert megéri. Az ára is korrekt, én csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

kozlokova73

2013. május 19.

Ezt a sampont ,de meg egy kicsit mas volt a doboza hasznaltam. . Egy ronda sampontol bekorpasodtam. Ez teljesen eltuntette nekem a korpat. Nem tudom ,hogy sikerult neki. lehet,hogy masnak artana, hisz nem is korpasodas ellen van tervezve,de nekem nagyon segitett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 19.

Zirka

2013. február 1.

Tetszik az illata és az én hajam dúsabb lett tőle. Meg vagyok vele elégedve. Árban is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

siss

2013. január 23.

Nem jött be.Az én vékonyszálú hajamat olyan kócossá és szárazzá varázsolta,hogy csak na.Meg le is lapult.De az illata az jó,sárgadinnyére hasonlít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 23.

adrika128

2012. december 12.

Nagy kiszerelés miatt sokáig elég, főleg, hogy nagyon jól habzik. Az illatát is nagyon szeretem, bár nem sok dúsító hatást véltem felfedezni, de ettől függetlenül szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

csericka

2012. november 19.

nekem korpás lett tőle a hajam 1 hét után, többet nem is próbálkoztam vele, lepasszoltam a barátnőmnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

Dorcsika

2012. november 17.

Kimondottan szeretem ezt a sampont, bár ha nem használok hajbalzsamot a kifésulessel elég nagy problémaim vannak :) de ezt leszámítva van hatása :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 17.

andrea

2012. szeptember 3.

A legjobb samponom.Az illata kellmes ,jol tisztit es az ara is baratsagos.Mindenkinek csak ajanlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

bea0926

2012. augusztus 2.

Nagyon jó sampon. Jól tisztít, az illata is megmarad. Szép fényes lesz tőle a hajam (bár balzsamot is szoktam használni). Ár-érték arányban is teljesen jó, megéri. Főleg a nagy kiszerelésű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

Gonoszboszy

2012. július 3.

Ajándékba kaptam. Tetszik az állaga, az illata. Jól habzik és tiszta lesz tőle a hajam és viszonylag dús is (bár az enyém nem vékonyszálú), a balzsammal együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

Vitaminok: Panthenol