Avon

Ár:   849 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: benedekandr, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Hajdúsító sampon vékonyszálú hajra.

kjucus

2012. június 10.

Évekig használtam a balzsammal együtt és nekem nagyon bevált. Gyönyörű, dús és egészséges lett tőle a hajam. Eleinte hetente 1-2-szer használtam, de aztán kezdett hozzászokni a hajam és egyre gyorsabban zsírosodott tőle. Most váltottam a festett hajra valóra, ez se rossz (a tégelyes pakolását imádom), de még keresem a tuti sampont! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 10.

H.Zsanett

2012. április 10.

Igazatok van száraz érzete van az én hajamnak is hajmosás után ettől a sampontól, de egy hajpakolással orvosolható!:) ezen kívül engem meggyőzött.ráadásul most a balzsammal együtt 699 Ft!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 10.

szines

2012. április 1.

A hajdúsító sampont kipróbáltam és tényleg dúsított többnek látszott a hajam olyan dúsnak:) Ráadásul a zsíros hajam 2 napig bírta :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

trix

2012. március 8.

Hamar zsírosodik tőle a hajam.Jó az illata,de más pozitívumot nem tudok róla mondani.Nem veszem többé.Ezt egyébként elmondhatom az összes avonos samponról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 8.

agi.greendaygirl

2012. február 27.

én a dúsító sampont használtam a balzsammal együtt nagyon sokáig. Kicsit nehezen tudtam kifésülni a hajam, de hatásos volt. valahogy magvastagította a hajszálaimat, szemmel láthatóan. tömöttebb volt a hajam tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 27.

mankaa

2012. február 24.

Felváltva használtam a 2:1 samponnal. Annyit tesz, amennyit ígér: korrekt termék, kiváló ár-érték aránnyal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 24.

Lina85

2012. január 26.

Én a hajdúsítót használtam balzsammal együtt. Még rosszabb lett a hajam mint volt. Többet biztos nem veszek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 26.

Saffy15

2011. november 23.

Hosszú félhosszú hajra valót használom és szerintem nagyon jó, főleg a balzsammal együtt. Régebben is használtam már ebből másik fajtát, azokkal is meg voltam elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 23.

lucretia

2011. július 9.

Szerintem teljesen korrektek ezek a samponok, pláne ár-érték arányukat tekintve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 9.

zsuzsanna.kurdy

2011. július 4.

a sérült hajra valót használtam...hát több kevesebb sikerrel...hamar hozzászokott a hajam és el is nehezítette

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 4.

Vitaminok: Panthenol