Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Annie, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Az argánolaj C-vitaminban, Omega 3 és Omega 6 zsírsavban gazdag, melyek a haj legfontosabb tápanyagai.

Az új, marokkói argánolajat tartalmazó Advance Techniques termékcsalád összetevői behatolnak a haj mélyebb rétegeibe, ahol táplálják, simábbá teszik a hajszálak felszínét, hogy az tökéletesen selymes tapintású lehessen. Mélyen kondicionálja a hajat és segít a hajszálakba zárni a nedvességét, hogy az egészségesebb kinézetű lehessen.

Martina001

2019. december 8.

Nekem nagyon bejött ez a balzsam.
Most használom a második flakonnal, és azt kell mondanom, hogy sokkal puhább, hidratáltabb, fényesebb a hajam tőle. Én samponjával és argan and coconout szérunmal használom, meggyőzött.
Derék erő mogyoró-barna hajam van, ami még zsírosodásra is hajlamos, de ez valahogy nem zsírosítja a hajam jobban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

Nekem nagyon bejött ez a balzsam.

Nagyevii

2019. november 17.

Hamar zsiroaodik tőle a hajam. Viszont jó az illata és selymesebb is tőle, de nekem nem nagyon vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

Mia0602

2019. július 31.

Száraz a hajam és száraz a fejbőröm. Lassan 1 éve használom a samponjával együtt. Jó illatú, selymes tapintású a hajam. Nem hámlik a fejbőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 31.

HarmatosHajnal

2019. május 24.

Száraz hajra szerintem nagyon jó, puhít, lágyít. Finom illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

Száraz hajra szerintem nagyon jó, puhít, lágyít. Finom illata van.

Csajszibarack87

2018. november 25.

Az illatát imádom,de hamar zsíros lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Az illatát imádom,de hamar zsíros lesz tőle a hajam.

koviubi77

2018. november 15.

A sok pozitív vélemény miatt kipróbáltam én is a terméket, de én annyira nem voltam vele megelégedve. Semmi változást nem vettem észre a hajamon, ugyanúgy tört mint előtte is. Rettenetesen sok kellett belőle a hajamra, így aztán nem is vmi pénztárcabarát termék. Többet nem venném újra az biztos. Még maradt is a flakonban...találtam egy olcsóbb alternatívát, ami teljesen jól szuperál. (Ez pedig a Kallosnak a kaviaros hajpakolasa. Dobozos, nagy kiszerelés, 1 liter, akcióban azt hiszem 899 forintba került.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

dynah13

2018. július 28.

Az en hajam szerencsere egeszseges, de azert a szinezes es vasalas mellett elkel neki az apolas. Egy csomagakcioban szereztem be a samponnal es olajjal egyutt, nagyon jol funkcionalt mindegyik! Az illata valami meses, ar-ertek aranyban nagyon jo, tudom ajanlani :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

nita99kasler

2018. június 10.

Imádom ezt a terméket. Annak ellenére, hogy egyébként oriflamezek ezt az avonos balzsamot nagyon szeretem. Árban verhetetlen, az illatát imádom és a hatása is csodás. Kevésbé töredezik a hajam mióta ezt használom, és ami számomra érdekes, könnyebben formázható. Eddig ha begöndörítettem a hajam, akkor kb 1-2 órára rá semmi (szó szerint semmi) nem látszott, most pedig 3napja, hogy begöndörítettem és a hajvégeim még mindig hullámosak :O

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

HenriettaDalma

2018. április 14.

Éppen most használom. Megvagyok vele elégedve. Puha, selymes a hajam tőle és könnyebb kifésülni a hajamat is hajmosás után. Az illata kellemes és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Divaldia

2018. február 7.

Szeretem ezt a balzsamot. Olcsó, jó az illata és puhítja a hajam.
Kifésülő spray azért kell utána, mert vékony szálú és kócolódós a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Szeretem ezt a balzsamot. Olcsó, jó az illata és puhítja a hajam.
Kifésülő spray azért kell utána, mert vékony szálú és kócolódós a hajam.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.