Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Annie, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Az argánolaj C-vitaminban, Omega 3 és Omega 6 zsírsavban gazdag, melyek a haj legfontosabb tápanyagai.

Az új, marokkói argánolajat tartalmazó Advance Techniques termékcsalád összetevői behatolnak a haj mélyebb rétegeibe, ahol táplálják, simábbá teszik a hajszálak felszínét, hogy az tökéletesen selymes tapintású lehessen. Mélyen kondicionálja a hajat és segít a hajszálakba zárni a nedvességét, hogy az egészségesebb kinézetű lehessen.

rocksolya

2017. augusztus 17.

Jó az illata, az állaga, az ára, szóval teljesen megfelel. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Jó az illata, az állaga, az ára, szóval teljesen megfelel. :)

miti08

Korcsoport: < 18
2017. június 30.

Sokféle Avon terméket próbáltam már, és most ez volt a soros. Az illata valami mennyei,nagyon kedvelem. Nagyon szeretem ezt a balzsamot. Bátran kijelenthetem, hogy a kedvenc balzsamom. Igazából picit talán elhamarkodott ez a vélemény és ezek a nagy szavak mivel még csak 3 alkalommal használtam. Az utóbbi időben azonban befaragtam a hajbalzsamokkal és olyan jó most valami igazán megfelelő terméket használni. Jelenleg nem fogom újravenni,mert sok más balzsamom van,de ha azok elfogytak utána mindenképpen. Nem hiszem, hogy ki bírom addig, de hátha :). Problémás a hajam,de ez bevált rá. Selymessé és könnyen kifésülhetővé tette a hajamat és ez nekem pont elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 30.

Saria

2017. május 13.

A hajvégápolóját nagyon szerettem, ezért gondoltam megpróbálkozok a balzsammal.
Őszintén, nem sokat ért. Az illata isteni, az 10-ből 10 pontos :) IMÁDOM.
De. Mint balzsam, nem sokat ápolt. Nekem göndör, száraz hajam van, ahhoz pedig valami durván hidratáló cucc kell. Ez nem az.
Időnként hajpakolásba kevertem, hogy hamarabb elfogyjon. Az illatát megtartotta a hajam egy ideig, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

A hajvégápolóját nagyon szerettem, ezért gondoltam megpróbálkozok a balzsammal.
Őszintén, nem sokat ért. Az illata isteni, az 10-ből 10 pontos :) IMÁDOM.

kdorci

2017. április 29.

Az egyik kedvenc samponom. Imádom az illatát, a hajam tapintását utána. Ami még jó benne, hogy elég 3 akár 4 naponta csak hajat mosnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Daisyyy

2017. március 12.

Csodát nem tesz, de nem is árt, én más pakolásokkal egyszerre szoktam használni. :) Jó az illata, el fogom használni, de az én hajamra kicsit gyenge a hatása. Én szeretem, ha sűrűbb, töményebb egy hajbalzsam, de lehet, hogy csak a hajpakolásokhoz vagyok hozzászokva. 4 csillagot azért simán megérdemel, sokkal rosszabbak is vannak ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 12.

Eszter00G

2017. január 23.

Ez az egyik legjobb balzsam, amit valaha használtam, már többször is újravettem. Nagyon jót tett a hajamnak, puha tapintásúvá és egészséges kinézetűvé tette. Az illata is nagyon jó, és az ára sem rossz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

rammy717

2017. január 23.

Csalódás. Már megvan szerintem egy éve, nem akar elfogyni. Hatását nem érzem, és az illatát sem igazán szeretem. Nem ápol, nem javít a hajvégeimen, és még a kifésülést sem könnyíti. Igazából nem tudom mire jó, azon kívül, hogy foglalja a helyet a fürdőben. Pénzkidobás. Nem vált be.
up.: A komment megírása után használtam, hogy fogyjon már el. Teljesen kiszárította a hajvégeimet, rég volt már ennyire csúnya. Pedig mostanában nagyon szépek voltak, mindaddig, míg nem használtam ezt. Kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Enci90

2017. január 18.

Nem, annyira táplál, és egy kicsit zsírosít is. Nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Nem, annyira táplál, és egy kicsit zsírosít is. Nem venném újra.

Kitty0216

2017. január 14.

Imádom az illatát, napokig érzem a hajamon, viszont nem sok mindent csinál a száraz hajjal. Nem hiszem, hogy bármikor ujra veszem. :( Kar erte..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

Wiki

2016. november 29.

Az illatát nagyon szeretem, néha az egész hajamra rákenem vizesen, néha pedig csak a száraz hajvégeimre. Illata sokáig megmarad a hajamon, különösebb hatást nem tapasztaltam csak amikor a száraz hajvégeimre kenem fel akkor selymesebb tapintású lesz a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.