Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Annie, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Az argánolaj C-vitaminban, Omega 3 és Omega 6 zsírsavban gazdag, melyek a haj legfontosabb tápanyagai.

Az új, marokkói argánolajat tartalmazó Advance Techniques termékcsalád összetevői behatolnak a haj mélyebb rétegeibe, ahol táplálják, simábbá teszik a hajszálak felszínét, hogy az tökéletesen selymes tapintású lehessen. Mélyen kondicionálja a hajat és segít a hajszálakba zárni a nedvességét, hogy az egészségesebb kinézetű lehessen.

eperturmix

2016. október 15.

Semmit nem tesz,zsírosít,és mielőtt bekövetkezne,olyan kellemetlen tapintású a hajam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

janvidia

2016. augusztus 30.

az illatát nagyon szeretem, de semmit nem segít a hajamon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

az illatát nagyon szeretem, de semmit nem segít a hajamon

Evelinnaagy

2016. május 23.

En az altalaban szaraz hajvegeimre hasznalom, es bar nagy valtozast nem okozott, kicsit csalodas a termek hajolajahoz kepest.
Konnyebben fesulheto a hajam, de ennyi. Ami miatt mindig ujraveszem az az, hogy mas balzsamok es pakolasok valamiert a hajmosast koveto 2. napra total kiszaritjak a hajam. Olyan lesz mint a sepru, kiveve ennel a balzsamnal.
Arat tekintve egesz elfogadhato, plane nekem, aki csak a hajvegeire hasznalja, mivel igy sokaig eleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 23.

LathatatlanOzike

2016. február 24.

Hmm... csak az illatát szeretem. :D Nem segített a hajamon, sőt furcsább is lett tőle, talán szárazabb. Vizesen könnyebben ki tudtam fésülni a loboncom, amikor használtam, de más jótékony hatása nem jelentkezett nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 24.

halexa11

2015. november 13.

Annyit tud mint egy átlagos balzsam. Semmi kiemelkedő. Nagy csalódás számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 13.

Annyit tud mint egy átlagos balzsam. Semmi kiemelkedő. Nagy csalódás számomra.

vichikee

2015. július 2.

A sampon az nagy kedvenc, de ez a balzsam nekem egy kicsit csalódást okozott. Az illata jó, ápolás terén olyan erős közepes hatást láttam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 2.

Lettike77

2015. március 26.

Nyáron vettem,de még mindig van benne,pedig minden héten használom.Kellemes illata van,a hajam könnyen kezelhető,fényes lesz tőle.Én meg vagyok vele elégedve. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

Bergamo1

2014. október 18.

Mivel az egész advance techniques termékcsaládot nem szereti a hajam, így nem is lepődtem meg, amikor ennek a használata után alig vettem észre, hogy használtam balzsamot a hajamra. A promó alapján sokkal többet vártam.. Biztos, hogy nem próbálkozom újból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

Nymphea

2014. augusztus 6.

Eddig sosem használtam balzsamot,mert irtóra zsíros a hajam. Viszont nyár elején egy csodás AVON akció keretében hozzájutottam, és ,,üsse kő, balzsamozzunk,, alapon elkezdtem használni. Heti 2x-i használat mellett (plusz húgom is elcseni) még mindig van benne. Én a samponos mosás után kenek diónyit belőle, és rajtahagyom. Igyekszek a hajtőre nem juttatni belőle a zsìrosodás miatt. Szerintem nagyon nyári illata van, nekem valahogy mindig egy trópusi sziget jut eszembe róla. És hát persze az argánolaj fogott meg, amiatt döntöttem mellette, na meg az illata miatt, mert egyszer tavaly nyáron a barinőm ennek a samponját használta. Szóval ezután is balzsamozok, szerintem jól ápol. A fényesebb hajamat a használatának tudom be. Az illata még hajmosás után is sokáig érződik, folyton szagolgatom.Szóval annyit nagyon megért, ammennyiért én vettem. Nem a samponjával használom, de fúrja az oldalamat a kíváncsiság, hogy vajon milyen lehet ez a hatványozott illatfelhő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

monika.t

2014. június 29.

Egész jó balzsam, szerintem jobban sikerült, mint a sampon párja (az nekem olyan semmi különös). Az illata kellemes, a hajban sokáig megmarad. Használat után a haj valóban tápláltabb és egészségesebb kinézetű. Ha nagyon száraz a hajam, pl.festés után, pakolásként használom, nagyobb mennyiséget viszek fel és 20-30 percig fent hagyom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 29.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.