Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Annie, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Az argánolaj C-vitaminban, Omega 3 és Omega 6 zsírsavban gazdag, melyek a haj legfontosabb tápanyagai.

Az új, marokkói argánolajat tartalmazó Advance Techniques termékcsalád összetevői behatolnak a haj mélyebb rétegeibe, ahol táplálják, simábbá teszik a hajszálak felszínét, hogy az tökéletesen selymes tapintású lehessen. Mélyen kondicionálja a hajat és segít a hajszálakba zárni a nedvességét, hogy az egészségesebb kinézetű lehessen.

pillangó13

2014. június 17.

Nagyon jó balzsam. Szép fényt ad a hajnak és jó az illata is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

Nagyon jó balzsam. Szép fényt ad a hajnak és jó az illata is. :)

timcsike1989

2014. április 11.

Nem tudom eldönteni, hogy jó-e vagy nem. Ha a samponjával használom szörnyű a hatása. Seprű hajvégek. A samponját most szüneteltetem és H&S-t használok, ezzel viszont hatásos. Érdekes, hogy a sampont és a balzsamot ha külön használom szeretem őket, de együtt semmi hatásuk sincs, vagyis van jól szárítanak. A samponjától hidratáltabb lesz a hajam, ha nem kenem ezt rá. Ha rákenem nemhogy hidratálná, hanem kiszárítja. Egy balzsam nálam működjön minden samponnal... H&S-el most ezt elhasználom, de nem veszem újra, visszatérek a Kallos pakolásokhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

cslb

2014. január 25.

nem győzött igazán meg.. mosásnál nem éreztem különösebb táplálást kicsit még szárítja is a hajam, de hajszárításnál meglepően szép, fényes hajat eredményez.. együtt használom a sampon és hajvégápoló társával.. azok nélkül nem tudom hogy teljesítene..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

TimiK

2013. december 7.

Könnyen kifésülhetővé teszi a hajamat, de ezt leszámítva iszonyatosan száraz lett mióta ezt a balzsamot és a hozzá tartozó sampont használom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.

liliom07

2013. november 4.

A sampon is nagyon bevált, és a balzsammal is meg voltam elégedve. Általában kétszer balzsamozom a hajam mosás után, mert extra száraz, de ennél a balzsamnál elég volt egyszer, és pihepuha lett a hajkoronám :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

Nci

2013. október 14.

Reménykedtem benne, hogy "táplálóbb" lesz, nekem annyira nem jött be. Puhának puha lett a hajam, de semmi más, ugyanolyan száraz a hajam továbbra is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

Klau86

2013. július 24.

Jó balzsam, nekem kihozta a hajam színét, de amúgy egy kicsit szárít.
A pakolással együtt nem használnám többet, mert úgy már összeáll a haj tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

Jó balzsam, nekem kihozta a hajam színét, de amúgy egy kicsit szárít.
A pakolással együtt nem használnám többet, mert úgy már összeáll a haj tőle.

Szerafin33

2013. július 12.

Ebből a termékcsaládból a pakolás kivételével mindent sikerült kipróbálnom. Úgy érzem, hogy ezt a szükségtelen, de nem rossz termék kategóriába tudnám sorolni. A hajam szép lesz tőle, puha, selymes, de ugyan ezt teszi a sampon is. És akkor minek használjak még egy terméket a hajamra, ha egy is megteszi. Szóval semmi extra. Az igénybe vett hajjal nem tud mit kezdeni. Ennyit bármelyik termék tud szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

petraaa

2013. június 18.

Szuper az illata és hajmosás után gyönyörű puha lesz tőle a hajam, viszont ezen kívül semmi extra. Ilyen termékből sokat találni plusz szerintem nagyon igénybe vett hajjal nem tud mit kezdeni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 18.

gabyca34

2013. május 30.

Hát semmi extra, elmegy, teszi a dolgát, de sok változást nem vettem észre magamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.