Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Annie, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Az argánolaj C-vitaminban, Omega 3 és Omega 6 zsírsavban gazdag, melyek a haj legfontosabb tápanyagai.

Az új, marokkói argánolajat tartalmazó Advance Techniques termékcsalád összetevői behatolnak a haj mélyebb rétegeibe, ahol táplálják, simábbá teszik a hajszálak felszínét, hogy az tökéletesen selymes tapintású lehessen. Mélyen kondicionálja a hajat és segít a hajszálakba zárni a nedvességét, hogy az egészségesebb kinézetű lehessen.

petraaa

2013. április 29.

Szerintem ez az egyik legjobb balzsam. Nagyon nagyon örülök hogy "egymásra találtunk" :) Imádom a hajam illatát és állagát egyaránt hajmosás után. Aki teheti próbálja ki, csak ajánlani tudom:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

dreka

2013. április 24.

Már hónapok óta csak ezt a balzsamot használom, és tényleg érezhető a változás. Mindig csak a hajvégeimre kenek belőlük, és hagyom kb. 5-6 percet hogy hasson. Az eredmény: puha, csillogó, jó illatú, selymes haj. Imádom! És azt gondolom, igazán kedvező áron juthatunk hozzá!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Babooca

2013. március 31.

Barátnőm használja, néha én is kölcsönkérem, ha épp nincs más. de nem venném meg, mert szilikonos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

tiktiktak

2013. március 13.

Mint előttem már annyian, én is csak jót tudok írni róla. Hosszan tartó puhaság és fésülhetőség, szuper illat. Pénztárcabarát, remek termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

eniko.t

2013. február 11.

Imádom ezt a balzsamot, szerelmes vagyok az illatába :) Sűrű, vastagszálú hajam van, a hajtövekre nem használom, csak a végére, puha, könnyen fésülhető lesz tőle és az illata sokáig megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 11.

kissbarbara1990

2013. február 9.

Anyukámnak vettem karácsonyra (sampon,balzsam,olaj), azóta használja. Én nem használom őket,mivel megvan a jól bevált hajas rutinom,de muszáj leírnom az ő véleményét,mert most rámzúdította az észrevételeit :) Anyukám haja festett,napi szinten nyúzza tupírozással,sütővassal és hajlakkal,soha nem tudta megnöveszteni és mindig brutálisan száraz is volt :S
Ezalatt a cirka másfél hónap alatt,mióta használja ezeket a "csodaszereket" látványos és tapintható változások következtek be. Elképedtem mennyire selymes tapintású lett a haja és a növekedés is megindult :) Az illata nagyon jó. Zsíros hajon nem tudom hogy produkálna,de száraz hajra én a látottak alapján bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

yvie

2013. február 6.

Régóta kerestem egy pénztárca barátabb hajbalzsamot az Elséve 5-ös helyére. Még sosem volt avonos hajcuccom, és mivel 450 Ft-volt , gondoltam kipróbálom.
Maximálisan megvagyok vele elégedve, nyugodtan ajánlom zsírosabb hajra is, nem nehezít, nem zsírosít. Használatkor nincs az az érzésem hogy valami réteg lenne a hajamon, egyszerre beszippantja a hajam. Remélem továbbra is beválik majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

artbunny

2013. január 30.

Az Avon argánolajos garnitúráját imádom. Mind a balzsamot, mind a sampont, illetve a hozzátartozó hajolajat, és pakolást. Csakis ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

rencike666

2013. január 20.

Nem zsírosítja a hajam, nagyon puha és illatos napokig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Nem zsírosítja a hajam, nagyon puha és illatos napokig.

Ramóna

2013. január 11.

Nem rossz termék, viszont vannak nála sokkal jobbak. A használata után nincs az a "hüdepuha" érzésem. Az illata finom, de nem nyerte el a bizalmam, maradok más balzsamnál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.