Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Annie, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Az argánolaj C-vitaminban, Omega 3 és Omega 6 zsírsavban gazdag, melyek a haj legfontosabb tápanyagai.

Az új, marokkói argánolajat tartalmazó Advance Techniques termékcsalád összetevői behatolnak a haj mélyebb rétegeibe, ahol táplálják, simábbá teszik a hajszálak felszínét, hogy az tökéletesen selymes tapintású lehessen. Mélyen kondicionálja a hajat és segít a hajszálakba zárni a nedvességét, hogy az egészségesebb kinézetű lehessen.

strawberry92

2012. augusztus 14.

Semmit sem ér. Annyi, hogy könnyebben fésültem ki a hajam, kellemes illata van és jó az állaga. Szőkített, száraz hajam van, de kicsit sem lett puhább/hidratáltabb tőle. Serical pakolások fél-1óra után nagyon széppé teszik a hajam, úgyhogy tényleg maradok a bevált jóval olcsóbb pakolásomnál.

Update: Adtam neki még egy esélyt és a 3. (legutóbbi) használatnál mégis csinált valamit a hajammal. A 3 használat nem egymás után volt, mivel nem vált be, csak néha ha siettem akkor használtam, hogy valamit mégis rakjak a hajamra. Szóval most a tegnapi kísérletnél szárítás után puha és szép volt a hajam. Nem tudom, hogy minek köszönhető a változás, remélem így is marad, mert jó lenne találni egy balzsamot ami a sietősebb napokon elég hidratálást nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

Nessy

2012. augusztus 12.

Tetszik a balzsam is, nem zsírosít, de azért érezhetően ápol. Könnyű kifésülni vele a hajam. Kellemes az illata, gazdag az állaga, semmi gond nincs vele...Nem gondoltam hogy ilyen jó lesz, anyukámnak vettem extra száraz hajra, azt gondoltam az én hajamat menthetetlenül zsírosítani fogja. Egyelőre mindkettőnknek tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

Márti22

2012. augusztus 11.

Puha, fényes, könnyen kifésülhető a hajam. Ebben a nagy melegben a 2. napon mindig száraz a hajam, tuti kiszívja a nedvességet belőle a nap, vagy lehet csak rossz sampont/balzsamot használtam eddig, de amióta ezt használom semmi ilyesmi. =)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

agi.greendaygirl

2012. augusztus 8.

egyetértek az előttem szólóval,puha fényes és könnyen kezelhetőnek érzem a hajam tőle, selymes tapintású, könnyedebb esésű. A száraz szálkás hajvégeimet szépen kisimította, egészségesebbnek néz ki most. Az age retreat balzsamot nálam nem győzte le, de ez is nagyon jó termék. Gazdag, sűrű krémes állaga van, én rajta hagytam pár percig a hajamon, ahogy a tubuson írják is. itt tapperolom már negyed órája a hajam, olyan jó érzés :DDD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Márti22

2012. augusztus 5.

Nekem bevált! Puha és fényes a hajam tőle, és tényleg könnyebben kifésülhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Nekem bevált! Puha és fényes a hajam tőle, és tényleg könnyebben kifésülhető.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.