Avon

Ár:   939 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Annie, az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2016. október 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Az argánolaj C-vitaminban, Omega 3 és Omega 6 zsírsavban gazdag, melyek a haj legfontosabb tápanyagai.

Az új, marokkói argánolajat tartalmazó Advance Techniques termékcsalád összetevői behatolnak a haj mélyebb rétegeibe, ahol táplálják, simábbá teszik a hajszálak felszínét, hogy az tökéletesen selymes tapintású lehessen. Krémes, pazar habbal segít megtisztítani a haját és segít visszaállítani egészségesebb kinézetét.

Aura87

2013. március 14.

Egy nagy flakonnal vásároltam belőle mikor megjelent, és az elején én is nagyon szerettem. Hasonló véleménnyel voltam, mint az előttem szólók, aztán a fél flakon elhasználása után észre vettem, hogy a hajmosás 2. napjától viszket a fejbőröm. Mivel semmi új terméket nem kezdtem el használni közben, így sampont váltottam, és láss csodát, elmúlt a viszketés. Szóval nálam tiltólistás ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

matine91

2013. március 13.

700 ml-es verziót rendeltem meg, az tetszik benne leginkább hogy szinte még balzsamot se kell hozzá használni, mert annyira puha lesz tőle a haj, hogy azt már büntetni kellene! Nálam az egész termékcsalád kiérdemelte a csillagos 5öst!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

tiktiktak

2013. március 13.

Azt gondoltam, puha a hajam.... aztán hajat mostam ezzel, és...... na MOST lett puha!!! :) Nem hittem, hogy tudja ezt valami fokozni. Hihetetlen puha és sima lesz tőle a hajam, ráadásul 2-3 nap múlva is érzem ezt, nem csak mosás után egy két óráig, mint más termékeknél. Az illata is nagyon finom, és azt is sokáig lehet érezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

nagyk

2013. február 24.

Egyszerűen imádom, a hajam puha lett tőle és még az illata is nagyon jó! Mindenkinek csak ajánlani tudom:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 24.

kissbarbara1990

2013. február 9.

Anyukámnak vettem karácsonyra (sampon,balzsam,olaj), azóta használja. Én nem használom őket,mivel megvan a jól bevált hajas rutinom,de muszáj leírnom az ő véleményét,mert most rámzúdította az észrevételeit :) Anyukám haja festett,napi szinten nyúzza tupírozással,sütővassal és hajlakkal,soha nem tudta megnöveszteni és mindig brutálisan száraz is volt :S
Ezalatt a cirka másfél hónap alatt,mióta használja ezeket a "csodaszereket" látványos és tapintható változások következtek be. Elképedtem mennyire selymes tapintású lett a haja és a növekedés is megindult :) Az illata nagyon jó,jól habzik és jól tisztít. Zsíros hajon nem tudom hogy produkálna,de száraz hajra én a látottak alapján bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

verus25

2013. január 30.

Puha lett tőle a hajam. Zsíros hajtípusom van, de 2-3 napot simán kibírok vele. (Hozzáteszem sok más samponnal még ennyit se)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

artbunny

2013. január 30.

Én azoknak a táborát fogom a véleményemmel növelni, akik szeretik ezt a terméket, valamint olyannyira meg vannak elégedve vele, hogy amint elfogy, újra venni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

Gabcih

2013. január 25.

Az illata az jó, de nem vettem volna észre hogy használ valamit a hajamnak..sajnos.. pedig a balzsammal együtt használom..Csak az illata miatt kap 3-ast!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 25.

Ophelia

2013. január 23.

Nem sokszor használtam, de nem voltam elájulva tőle. Én úgy vagyok vele, hogy ha jó egy sampon, azt már hajmosás közben is érzem, de minimális puhaságot sem tapasztaltam, és szerintem nem is tisztít tökéletesen.És az illata sem jött be, de ez a legkevesebb. Talán az olajos ápolóval együtt ér valamit, de nem adnék ki rá pénzt. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

timee87

2013. január 22.

Néhány hajmosás alkalmával használtam el belőle, mivel másnap már elkezdett zsírosodni tőle a hajam. Anyukámnak adtam, neki bevált. Az ő véleménye szerint sokkal puhább lett a haja, könnyebben kezelhető és az illatával is meg van elégedve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate