Avon

Ár:   939 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Annie, az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2016. október 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Az argánolaj C-vitaminban, Omega 3 és Omega 6 zsírsavban gazdag, melyek a haj legfontosabb tápanyagai.

Az új, marokkói argánolajat tartalmazó Advance Techniques termékcsalád összetevői behatolnak a haj mélyebb rétegeibe, ahol táplálják, simábbá teszik a hajszálak felszínét, hogy az tökéletesen selymes tapintású lehessen. Krémes, pazar habbal segít megtisztítani a haját és segít visszaállítani egészségesebb kinézetét.

tkati68

2012. augusztus 17.

Az illatát tekintve jobbra számítottam, de nagyon krémes habot képez, balzsamjával együtt használom, és utána szépen ki tudtam fésülni a hajam, ami nekem egyébként nem egyszerű dolog. 2 használat után eddig tetszik, a többit meglátjuk...

Most hogy már kicsit jobban ismerjük "egymást", kifejezetten tetszik, az illata sokáig megmarad, kifésülhető és fényes a hajam utána (hajpakolást csak heti egyszer használok). Szóval megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Babus92

2012. augusztus 17.

A hajam nagyon selymes, puha, és jó illatú lesz tőle. A szérummal együtt csodát tesz a hajammal, a hajvégeim már nem is szárazok, és amit a legjobban imádok mindegyik avonos hajsamponba az az, hogy minden fényképen brutális fényt kölcsönöz a hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

kalmaniki

2012. augusztus 15.

Szerintem teljesen átlagos sampon, de kellemes az illata, csak is ezért kap tőlem 4.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

Nessy

2012. augusztus 12.

Lynus!:) Nekem festett a hajam, és még csak egyszer mostam vele, de semmi problémát nem észleltem. A balzsamot, és a hajvégápolót is használtam.
Nagyon tetszik ez a sampon, legfőképpen egy dolog miatt: nem hullik tőle a hajam!:) Head&Shoulders sampont vettem most magamnak legutóbb, de két használat után látványosan több hajam hullott ki, mint azelőtt, amikor Neutrogena T-Gel-t használtam, attól is hullott rendesen, de a H&S volt az igazi csalódás! Ezt a sampont egyszer használtam, és sokkal kevesebb haj maradt a kefémben.:) Finom az illata, jól habzik, nem irritálta a fejbőröm, pedig pikkelysömörös. Nem is lett zsíros hatású a hajam tőle. Anyukámnak vettem igazából, mert neki nagyon száraz a haja, ő is elégedett volt (szintén festett hajú). Lehet meghagyom neki, de most még pár alkalommal biztos tesztelem. (T-Gel biztos mindig marad a fürdőszobaszekrényben, mert a pikkelysömörre nem hiszem hogy egy ilyen egyszerű Avon-os sampont beválhatna....pedig milyen jó is lenne!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

ladybird08

2012. augusztus 11.

Én is megvettem. Végül is kb. 500Ft nem nagy összeg egy samponért, és ha tényleg azt ad amit ígér akkor nem is lesz vele gond :)
Kellemes illatú, krémes, és nem kell túl sok egy hajmosáshoz - pont azok a tulajdonságok egy samponnál, amiket szeretek.
A végeredmény: kellemes, puha, finom illatú, könnyen fésülhető és egészséges kinézetű haj. Hát kell ennél több? :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

bunieka

2012. augusztus 9.

Nekem nem hullik tőle a hajam. Nagyon jól kisimította, olyan puha lett és könnyen kezelhető, hogy nagyon meglepődtem. Nagyon jól tisztított, pedig aggódtam hogy talán ez az olajos textúra vagy bármi elnehezítené, de nem. Isteni finom puha, nagyon jó illatú, fényes lett a hajam. Az agyontupírozott hajamat ki sem fésültem úgy mostam meg, és mire megszárítottam már csak úgy suhant a hajamban a fésű. Szerintem ár-érték arányban nagyon jó, mindent megtett amit az ember elvárhat egy sampontól: tisztított, felfrissített, kisimította a gubancokat, és fényessé tette a hajamat.

Az viszont lehozós, hogy idekattint valaki, mert kíváncsi erre a samponra, és egyesek olyan kritikának nem minősíthető, már bocsánat, gyökérséget rittyent ide hogy "semmit se ér" vagy még minősíthetetlenül "kalap sz*rt sem ér". Meg valakinél már megint a kukában landolt egy 500 Ft körüli sampon. Ne értsetek félre, nem azt mondom hogy ez vagyon (habár nézőpont kérdése), de ki vagyok ettől hogy egyesek megveszik, mert megtehetik, és ahelyett hogy odaadnák valakinek, vagy akár visszaküldenék (!) az Avonnak (mivel ők kicserélik vagy visszaadják az árát 1 hónapon belül) Isten bocsássa meg, kib*sszák a kukába. Akkora hülyeség, hogy fájó, főleg ha társul azzal, hogy minősíthetetlen stílusban írják meg a véleményüket. Komolyan mondom, össze kellene gyűjteni azokat a cuccokat, amiket a krémmániások hajigálnak a kukákba, és odaadni azoknak, akik rászorulnak. Szerintem megfontolandó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

Molnroxii

2012. augusztus 8.

nem ajánlom!!!!!! Egy kalap sz*rt sem ér! Olyan durván elkezdett tőle hullani a hajam.Megmostam a hajam 2 alkalommal ezzel a termékkel,de a hajam nagyon durván elkezdett tőle hullani ... nem kellemes érzés,hogy felkelek ,és egy maréknyi hajam oda van.. kuka lett a vége.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

berenyi.anna

2012. augusztus 6.

hajmosás után órákig küzdök a gubancokkal, viszont meglepően kisimította a hajamat ez a sampon, a család többi tagjánál sokkal sokkal jobb, az illatáért nem rajongok túlzottan, de a minősége az árához képest remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

strawberry92

2012. augusztus 4.

Átlagos sampon, nem vagyok elájulva tőle. Ebből az új argánolajos termékcsaládból egyedül az üveges hajápolót érdemes megvenni. A többi semmit sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

bridgeta28

2012. augusztus 1.

Beszereztem, remélem tényleg olyan jó, mint ahogy ígérik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Beszereztem, remélem tényleg olyan jó, mint ahogy ígérik.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate