Avon

Ár:   939 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Annie, az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2016. október 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Az argánolaj C-vitaminban, Omega 3 és Omega 6 zsírsavban gazdag, melyek a haj legfontosabb tápanyagai.

Az új, marokkói argánolajat tartalmazó Advance Techniques termékcsalád összetevői behatolnak a haj mélyebb rétegeibe, ahol táplálják, simábbá teszik a hajszálak felszínét, hogy az tökéletesen selymes tapintású lehessen. Krémes, pazar habbal segít megtisztítani a haját és segít visszaállítani egészségesebb kinézetét.

Fudka

2016. május 8.

Egyáltalán nem tetszik. Az egyetlen ami jó benne az az illata,nagyon reméltem hogy jó lesz aztán teljes pofáraesés volt az egész. Megmosom a hajam és két nap múlva annyira zsíros a hajam mintha egy hete nem mostam volna hajat...ráadásul xxl méretű sampont vettem ebből a fajtából,így kínkeservesen,de elhasználom...többet viszont nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

NPetraL

2016. április 27.

Hátttt... nem vagyok tőle eldűlve..többet vártam azért. Azt tapasztaltam, hogy jól tisztít nem ad semmi pluszt a hajnak. Viszont amit nagyon imádok az az illata*.* Elhasználom mert nem rossz de van ami jobban bejött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 27.

hnikolett

2016. április 12.

Anyuval kedvemc avonos samponunk:) igazabol annyi mint egy rendes sampon. Jo illata van, bar a hajamba nem erezheto 1-2 oranal tovabb. Konnyen fesulheto lesz tole

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 12.

Amanina

2016. március 25.

Illata mesés, folyton szagolgattam a hajam :D állaga is jó, selymes, lágy lesz tőle a haj, nem nehezíti el, viszont nem is gátolja meg a zsírosodás mértékét :( ja és a káros összetevők :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

biusjj

2016. március 24.

Vegyesek az érzéseim vele, mert nekem nagyon zsírosította a hajam, ezért elkezdtem sminkecset mosáshoz használni. Arra viszont nagyon jó! Alaposan ki lehet vele mosni minden alapozót, még azt is ami nagyon ragaszkodó (Estée Lauder Double Wear). Bevallom ecsetmosásra már újravettem, de a hajamra nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

Niki0214

2016. február 23.

Jó az illata és puha lesz tőle a haj,de én úgy tapasztaltam,hogy száradás után eléggé zsíros érzete van a hajamnak.Az olajtól gondolom.Az biztos,hogy ápolja,meg minden,de nekem nem válnak be az olajos termékek úgy tűnik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

TimiRajna

2016. január 29.

A nagy kiszerelést vettem belőle először ezer forintért ami hihetetlenül megérte, hónapokig kitartott. Imádtam az illatát, ápolta a hajamat és nem éreztem, hogy zsírosította volna, csak amikor már a flakon alján volt egy kevés akkor kezdtem el hanyagolni, mert úgy éreztem, hogy hozzá szokott a hajam. Viszont érdekes módon azóta többször is volt, hogy éppen elfogyott a samponom, itthon volt ebből a fajtából vagy más ebből a termékcsaládból, de nagyon nem szerette a hajam, zsírosodott, és rossz tapintása lett a hajamnak tőle, nem volt selymes, puha. Nehéz a csillagozás, mivel régebben szerettem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 29.

csupakrem138

2016. január 1.

Nekem nem igazán jött be. A balzsammal együtt túlságosan olajos volt nekem, és már nem hidratált, hanem szinte megfullasztotta a hajam. Mikor pedig külön használtam, balzsam nélkül, a hajam textúrája sosem volt az igazi. Gondolkodtam,hogy 3 vagy 4 csillagot adjak, de azért annyira nem rossz sampon,úgyhogy 4-gyest kap!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 1.

shopaholic98

2015. december 24.

Nagyon régóta használom ezt a sampont és még most se szokta meg a hajam, aminek örülök! Az illata isteni a hatását tekinteve egész jó, puhává teszi a hajamat! Ahogy elnézem sokaknak nem vált be, nekem szerencsére igen...ezek szerint próba, szerencse.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 24.

Tuszy

2015. december 7.

Szép fényes és puha lesz tőle a hajam. Jó az illata is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Szép fényes és puha lesz tőle a hajam. Jó az illata is :)

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate