Avon

Ár:   939 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Annie, az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2016. október 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Az argánolaj C-vitaminban, Omega 3 és Omega 6 zsírsavban gazdag, melyek a haj legfontosabb tápanyagai.

Az új, marokkói argánolajat tartalmazó Advance Techniques termékcsalád összetevői behatolnak a haj mélyebb rétegeibe, ahol táplálják, simábbá teszik a hajszálak felszínét, hogy az tökéletesen selymes tapintású lehessen. Krémes, pazar habbal segít megtisztítani a haját és segít visszaállítani egészségesebb kinézetét.

Marcsus

2015. február 20.

A töveknél zsíros, végeknél száraz hajamra valóságos felüdülés ez a sampi. A tükörfény AT sampon kiszárította a hajamat, a kegyelemdöfést meg a festés adta meg, a hajam katasztrofális állapotba került, változásért könyörgött. Ez a sampon már egy ideje porosodott a spejzben, gondoltam, bevetem, ennél bármi jobb. És valóban! Teljesen rendbetette a hajamat, nem zsírosítja jobban a töveket, 5-7 napot ugyanúgy bír a hajam, de mosás után 5 nappal még arctakargatás nélkül akármikor utcára merek lépni. A hajvégeim sem csikorgósan szárazak már. Az illatától megcsömörlöttem, bár ezt a sampont nem használom régóta, de az Avon-t igen, és majdnem mindegyik AT sampinak ugyanolyan az illata... A csomagolás se a kedvencem, unom már. Ezzel együtt nagyon kellemes meglepetés ez a termék, jó szívvel használom el a 700 ml-t.

Update: Sajnos viszket tőle a fejbőröm, és a korpát sem szünteti meg. Pedig szeretném szeretni, más minden rendben van vele...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

Damayanti

2015. február 4.

Nos, egy próbát megért, az tény, hogy szép fényes és selymes tőle a hajam, azt nem mondanám, hogy erősebb, regeneráltabb is lenne, de a fény és selymesség ott van. Viszont lustaságbeli okokból a továbbiakra nézve ezzel kapcsolatban bemásolom ugyan azt, amit írtam az argánolajosként hirdetett hajápló olajjal kapcsolatban is, mert ugyan ez igaz a samponra is és minek írjam le kétaszer ugyan azt más szavakkal? :D
Tehát: amióta tudom, hogy a nagy mellénnyel argánolajosként hirdetett avonos hajápolók valójában 1 (=EGY!!!!!) százalék argánolajat tartalmaznak, azóta bőszen ki vagyok akadva ekkora pofátlanságtól. Viszont már értem miért ugyan olyan az illata az összes avon technic márkás hajápolónak, samponnak, mindennek, függetlenül attól, hogy milyen összetevőt és hatást írnak rá és más a flakon: azért ugyan az a szag, mert kb. ugyan az a termék van benne, csak mást írnak rá és máshogy van eladva. Ennek azért nincsen semmi argán illata (ami azért elég jellegzetes illat lenne, amit érezni kellene, ha valóban érdemben lenne benne argánolaj), ellenben azért van tipikus avon technic szaga, mert az az 1% argánolaj aztán baromira sokat érhet benne :D De legalább tényleg fényes, selymes a hajam, csak épp művi adalékoktól, nem argánolajtól.

Viszont a sampon kap 4 csillagot, mert 400 ml-snek vettem és legalább gazdaságos volt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Yvaine

2015. február 2.

Úgy látom nagyon vegyesek a vélemények, persze ez hajtípustól is függ. Nekem nagyon tetszett meg minden, csak mintha hamarabb zsírosodott volna a hajam tőle. Én inkább a balzsamjait szeretem az Avonnak. Erős 3 pontot ér nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

zsuzsagyarmati

2015. február 2.

Nekem teljesen jól bevált. Hetente egyszer mosok hajat, és szépen tisztítja. Elvileg ez alapelvárás lenne, de volt olyan samponom, ami nem végezte el ezt a feladatot. Jó az illata, megfelelően habzik, szóval elégedett vagyok vele. A tremékcsalád hajmaszkjával együtt használva szép fénylő és könnyen fésülhető a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 2.

Minnesota

2014. november 27.

Nem rossz,de van nála sokkal jobb is...többet vártam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 27.

Nem rossz,de van nála sokkal jobb is...többet vártam tőle.

Dori777

2014. augusztus 15.

Az illata jó, de olyan korpás lett tőle a hajam, hogy ihajj, szóval egy életre elment a kedvem az Avonos samponoktól... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

betyusz123

2014. július 6.

Szeretem ezt a sampont, teszi a dolgát, azonban a kezdeti lelkesedés mára már alább hagyott. Az illata egy idő után unalmassá válik és hajmosás után nem érzem a frissességet a hajamon. Ezt leszámítva jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 6.

dindori

2014. július 4.

Én nagyon szeretem ezt a sampont. Megfelelően tisztít, finom az illata, nem zsírosodott tőle a hajam gyorsabban. Szóval összességében jó kis termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 4.

szabonikolett120

2014. július 1.

Az illata,állaga jó.Tisztít rendesen,de egyébként ennyi.Ugyan azt tudja,mint egy olcsó árkategóriás sampon.Nekem zsírosodott a hajam tőle 2 nap után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

monika.t

2014. június 29.

Pozitívuma, hogy jó illatú és jól tisztít. De egyébként semmi különös, ezt más (még akár olcsóbb) samponok is tudják. Tápláló hatást nem éreztem, balzsam vagy pakolás nélkül vizesen is nehezen kifésülhető tőle a haj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 29.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate