Avon

Ár:   939 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Annie, az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2016. október 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Az argánolaj C-vitaminban, Omega 3 és Omega 6 zsírsavban gazdag, melyek a haj legfontosabb tápanyagai.

Az új, marokkói argánolajat tartalmazó Advance Techniques termékcsalád összetevői behatolnak a haj mélyebb rétegeibe, ahol táplálják, simábbá teszik a hajszálak felszínét, hogy az tökéletesen selymes tapintású lehessen. Krémes, pazar habbal segít megtisztítani a haját és segít visszaállítani egészségesebb kinézetét.

Hunny

2014. április 19.

Életem legjobb samponja! Januárban vásároltam, mert már annyira zsírosodott a hajam, hogy minden nap kellett volna mosnom. Féltem, hogy nem fog rajta javítani ez a sampon, de kockáztattam és felülmúlta minden várakozásomat!
A hajam fényes, puha, sima, nem töredezik (hajvasaló használata mellett sem), és 3-4 naponta mosom a hajamat, de nem azért, mert annyira zsírosodik.
IMÁDOM!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

IMÁDOM!!!

Noncsikaaa

2014. április 13.

Semmi pénzért nem vennék mást! Féltem, hogy hamar fog zsírosodni tőle a hajam, de bőven elég hetente 1x megmosnom! Az olajjal együtt kiváló a hatása és árban is verhetetlen! Nagyon jól habzik, tökéletesen tisztít, selymesen sima, könnyen kezelhető lesz tőle a hajam, és sokkal egészségesebbnek látszik! Mióta ezt a termékcsaládot használom, elfelejthettem a száraz és töredezett hajvégeket!!! Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

Effi

2014. április 8.

Hatalmas csalódás volt... Eleinte nagyon tetszett, mindig szép, fényes, puha volt a hajam és szinte alig zsírosodott. Még el sem fogyott az első flakon, már rendeltem az utánpótlást, hát nagy hiba volt. Ugyanis mielőtt az első flakon végére értem volna, elkezdte brutál módon zsírosítani a hajam, már hajmosás utáni napon olyan volt, mintha egy hete nem mostam volna meg. Nagy kár érte, mert imádom az illatát és az ára is jó, de, hacsak nem akarok minden nap hajat mosni, nem tudom használni. Édesanyám is ugyanezekről a tapasztalatokról számolt be, hogy eleinte jó volt, majd átment borzalmasba ennek a samponnak a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 8.

Moncsi94

2014. április 3.

Nem rossz, de nem egy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 3.

Nem rossz, de nem egy csodaszer.

tundee.tobias

2014. március 25.

Nekem ez a sampon puhává, ápolttá tette a hajam. A balzsamjával és az olajával együtt használtam, megkapja az ötöst. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

PAncsi79

2014. március 18.

Már régóta szilikonmentes sampont használtam, amikor belém bújt a kisördög, hogy nem is érzek változást a szilikonos samponokhoz képest, ergo felesleges, úgyhogy megrendeltem ezt.
Két alkalom után azonban éreztem, hogy bizony, ez mégsem olyan jó nekem: tiszta és selymes ugyan a használata után a hajam, de lelapul és gyorsan zsírosodik, szóval mégsem az igazi.
Ráadásul a hajmosás után iszonyúan száll a hajam, holott ugyanazt a balzsamot és citromleves öblítést alkalmazom, mint ezelőtt.
Így sajnos le kell mondanom róla, nekem nem igazán vált be ez a sampon (majd a párom elhasználja, az ő 1 cm-es hajának nem árt)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 18.

Suwun

2014. február 5.

Az Avon argánolajas termékeit amúgy is szeretem, főleg az egyedi illatuk miatt. Nekem szép, hamvas és puha a hajam a sampon után. Az elvárásaim teljesítette, még be fogom szerezni újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

Tytto

2014. február 4.

A hajam puha lett, viszont nagyon előhozta a töredezett hajszálakat. A fejbőröm érzékeny, de nem lett tőle korpás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

cslb

2014. január 25.

rettenetesen szárította az egyébként zsíros fejbőrömet.. még sosem volt korpás a hajam, de ezután kis fehér pontok jelentek meg a töveknél.. szerencsére hajszárítás után nyomuk sem volt :) egyébként az illata isteni, szép fényes utána a hajam, de száraz tapintású.. a balzsamjával és hajvégápolójával használom együtt.. de csak alkalmanként..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

TimiK

2014. január 12.

Az én hajam iszonyatosan száraz lett hajmosás után tőle, még úgy is hogy használom utána a balzsamát és a hozzátartozó marokkói olajat. Viszket a fejem miután megmosom vele a hajamat és pici fájó hólyagocskák lesznek a fejbőrömön :S
Esténként mosok hajat, és amióta ezzel mosom, másnap délutánra-estére tocsog a zsírtól a hajam, pedig 2-3 napot ki szokott bírni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate