Avon

Ár:   939 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Annie, az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2016. október 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Az argánolaj C-vitaminban, Omega 3 és Omega 6 zsírsavban gazdag, melyek a haj legfontosabb tápanyagai.

Az új, marokkói argánolajat tartalmazó Advance Techniques termékcsalád összetevői behatolnak a haj mélyebb rétegeibe, ahol táplálják, simábbá teszik a hajszálak felszínét, hogy az tökéletesen selymes tapintású lehessen. Krémes, pazar habbal segít megtisztítani a haját és segít visszaállítani egészségesebb kinézetét.

haluci

2013. december 27.

nem túl jó INCI, átlag hatás, rossz illat. Nem szeretem, nincs semmi argánolajos-ápoló hatása, semmi különöset nem tesz a hajammal, száll tőle. Ha nincs más, meg mosom vele a hajam, de nem a kedvencem. Pakolással, balzsammal, hajvégápolóval viszont nem rossz. De mivel, már "bio vagyok" nem nagyon mosom vele. gyenge hármas

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 27.

RedDemon

2013. december 15.

Nagyon megszerettem! Végre egy sampon, amitől nem lesz két nap után zsíros a hajam! Isteni az illata is, együtt használva a hajvégápoló olajjal, érezni a hajamon a következő hajmosásig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

málnahab16

2013. december 11.

Nekem nagyon bevált! Szép fényes lett tőle a hajam, kevésbé töredezett, ezenkívül könnyen ki tudtam fésülni, nem gubancolódott annyira. Az ára is kedvező..Az én hajam könnyen zsírosodik, ezzel a samponnal + 1-2 nappal ki tudtam tolni a hajmosást is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

cherry93

2013. december 3.

Bátor voltam, és egyből a 700 ml-eset rendeltem meg. Nem bántam meg, mert olcsón kaptam egy jól teljesítő sampont, aminek finom illata van, sokáig kitart, és puhává teszi a hajamat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

selyemepi

2013. november 19.

Nem lett puhább, selymesebb tőle a hajam. Kifésülni se tudtam tőle könnyebben. Nem zsírosodott be tőle hamarabb a hajam de kiszárította. Egyetlen jó tulajdonságát kiemelném : az illatát. Ja igen.. és az összetevőitől sem vagyok elájulva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

farkas.fruzsina86

2013. november 19.

Több Advance Techniques sampont is próbáltam már, de eddig ez az abszolút kedvenc. Szeretem az illatát, és jól habzik. Nekem nincsenek további elvárásaim (illúzióim) a samponokkal kapcsolatban, az a funkciójuk, hogy tisztítják a hajat és a fejbőrt. Ettől a sampontól pedig még puhább és fényesebb is lett a hajam, és nem zsírosodott jobban, mint egyébként. Jó termék - jó áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

liliom07

2013. november 4.

Sajnos az összetevőkhöz nem nagy értek, de kipróbáltam, és nekem tökéletesen bevált. Simább, puhább és egészségesebb lett a hajam, és az illata is nagyon finom. Tőlem 5 csillagot kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

Lindiii

2013. október 29.

Sziasztok!
Mi a véleményetek az összetevőiről? Egyből a második helyen az SLS, ami már kimutatottan káros. Ti nézitek, hogy mit vesztek meg, vagy mindegy, csak jó illata legyen? Mert eddig én is az érzékszerveimre hallgattam, és a szuper illatra, de az étkezésem megreformálása után a kozmetikai dolgaimat is górcső alá vetem...elég elszomorító, amit találok! Az illata miatt menne rá az 5, de így csak 1-et tudok rá adni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 29.

Sziasztok!

sabrirory

2013. október 24.

Hát nem lett nagy barátom az biztos... Amikor először került a katalógusba, még akkor rendeltem belőle. A hajamról tudniillik, hogy iszonyat száraz, elvékonyodó és baromi göndör. Nem hogy pozitív hatással lett volna rá,még behozott a problémák mellé egy zsírosodást is, ami már a hajmosás utáni napon bekövetkezett,mintha nem is mostam volna meg. Egyetlen jó tulajdonsága az illata volt, mást nem tudok sajnos felhozni mellé...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

malik.regina5

2013. október 18.

upd: az illatáért odavagyok,mindig szagolgatom.Ami igazán fontos lenne,az a hatása,és hát ennek nem éppen a legjobb.Imádnám,ha nem lenne 2. napon full zsíros a hajam,mert amúgy azt érzem,hogy szépen ápol.Így csak hármas.
nekem nincs az az érzésem,hogy teljesen tiszta hajam,hagy némi zsíros érzést maga után.Finom az illata,jól habzik,kevés kell belőle,regenerálja a dehidratált,száraz hajat.
Erős négyes :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

Erős négyes :-)

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate