Avon

Ár:   939 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Annie, az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2016. október 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Az argánolaj C-vitaminban, Omega 3 és Omega 6 zsírsavban gazdag, melyek a haj legfontosabb tápanyagai.

Az új, marokkói argánolajat tartalmazó Advance Techniques termékcsalád összetevői behatolnak a haj mélyebb rétegeibe, ahol táplálják, simábbá teszik a hajszálak felszínét, hogy az tökéletesen selymes tapintású lehessen. Krémes, pazar habbal segít megtisztítani a haját és segít visszaállítani egészségesebb kinézetét.

dalmika93

2013. április 28.

Megrendeltem a balzsamjával együtt, nekem nagyon nem vált be, száraz, durva tapintású lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

h.ancsi89

2013. április 25.

jó az illata,jól habzik,de felváltva használom más samponokkal,mert ha huzamosabb ideig használok egy fajtát, a hatása nálam már nem ugyanaz

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

dreka

2013. április 24.

Rengeteg sampont kipróbáltam már, de ez egyszerűen tökéletes. Annyira puha lett tőle a hajam, hogy késztetést éreztem hogy egész nap simogassam :) Az illatáról nem is beszélve! Emellett csillogott a hajam, annyira szép, fényes lett. Nem is tudom, melyik sampon tett rám ilyen jó benyomást az utóbbi években, pedig kipróbáltam már drágább, márkásabb termékeket is, de egyértelműen ez viszi eddig a pálmát. Mindenkinek ajánlom, mert még olcsó is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

smurfette

2013. április 21.

Tudtam, hogy ebben a termékcsaládban sem fogok csalódni, szerintem ugyanolyan jó, mint a többi AT sampon: már önmagában is érezhető, hogy mennyivel puhább és simább a haj. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

pipacsospapucs

2013. április 14.

Még csak egyszer használtam a sampont, a hajvégápolót évek óta: Eddig egy hajmosás után szép fényes lett a hajam és a ami nagyon tetszik, hogy kifésülhető amivel eddig elég sokat szenvedtem mert kb fésülködés után egy órával olyan volt mintha most keltem volna ki az ágyból. Ráadásul sok hajam is kijött, most meg minimális. Hajvasalót eddig elég ritkán használtam, de ezután tuti nem fogok mert felesleges.
Lehet, hogy tartalmaz káros anyagokat szilikont stb, de a mai világban már úgysem lehet az ilyen dolgokat 100%-osan kikerülni.
Ha tapasztalok változást akkor azt jelzem. Egyelőre 5-ös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Ha tapasztalok változást akkor azt jelzem. Egyelőre 5-ös.

szavliz

2013. április 11.

Nekem nagyon nem vált be. Elnehezítette a hajam, miközben egyáltalán nem hidratált.
Sokkal gyorsabban zsírosodott tőle a frizurám, ami előtte nem volt jellemző. Megvettem a samponját, balzsamát és a hajvégápoló olajat is. Szőke, vegykezelt, száraz hajam van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 11.

Wish

2013. április 10.

Nagyon szeretem ezt a sampont! A balzsamját még nem használtam, de a hajápoló olajat rendszeresen, és így tökéletes kombináció, mind illatban, mind hatásában!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

kböbe

2013. március 26.

Egy egész flakonnal használtam el így nyilvánítok véleményt.
A hajvégápolóját már a megjelenéstől használom amit nagyon szeretek és nem is törik a hajam sem.
Olvastam jó véleményeket a termékről gondoltam megpróbálom amit nagyon jól tettem mert puha tapintású lett a hajam és kellemes illatú napokig. Nem csak aznap mikor megmosom még 3 nap múlva is jó illatú a hajam.
Biztosan újra rendelem csak nagyobb kiszerelést. A balzsamot és pakolást is megrendelem. Mert nekem nem viszketett a fejbőröm és nem is zsírosodik már annyira a hajam mint mielőtt elkezdtem használni!
Ami még plusz dolog színezett barna hajam van és egyáltalán nem koptatja jobban mint más sampon. 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

Egy egész flakonnal használtam el így nyilvánítok véleményt.

kriszti0305

2013. március 26.

Kicsit félve vettem meg,mert olvastam,hogy valakinek viszketett tőle a fejbőre. Nekem olyan puha lett tőle a hajam, könnyen kifésülhető lett.Még nem tapasztaltam viszkető fejbőrt. Nagyon jó vétel volt, 750 ml-t vettem 990-ért. :) Az illata is isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

Minnie92

2013. március 26.

Nagyon szeretem, kellemes illata van, selymes tapintású lesz a használatától a hajam.Meg is vettem hozzá a balzsamot és a hajpakolást.5* :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate