Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: L.A.Izabella, Módosítva: 2017. február 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajformázók

Tükörfényt biztosít a hajnak, anélkül, hogy elnehezítené. Nedves és száraz hajra egyaránt alkalmazható. Kellemes illat.

vivicsibe1

2015. július 9.

Imádom ezt a terméket ez az,ami nélkül nem is tudnék élni.Szép fényes lesz tőle a hajam és én úgy vettem észre,hogy valamennyivel puhább is lett.Az illata nagyon jó,kellemes néha ezt az illatot jobban észreveszik,mint a drága parfümöt,ami rajtam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

vichikee

2015. július 2.

Azért a leírásban látható "tükörfény" egy kicsit erős túlzás, de valamennyivel tényleg fényesebb lesz a hajam, amikor befújom. Amiért vettem arra megfelel úgyhogy megy az öt csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 2.

kriszboc

2015. március 29.

Mániám a fényes és puha haj, ezért mindent ki is próbálok ennek érdekében. Leértékelve vettem a hővédő testvérével, és főképp a bébihajaim elleni harcban vetem be. Mennyiséggel vigyázni kell, én maximum egyet szoktam fújni fejtetőre és max kettőt a végekre, hogy ne legyen "lelapulós-rég mostam hajat" érzetem friss hajnál, mert ha túl lő a célon az ember előfordulhat. Szeretem az illatát, nem csodaszer, én kicsit még fényesebb hatásra vágyom egy hajfénytől, de szálló haj ellen jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

BeautyByCATherine

2015. március 11.

Miután kivasalom a hajam ezzel a hajsprayel fújom be, Utána ismét szépen kifésűlöm és biztos, hogy nem ragadnak össze a hajvégeim. Általában ha hajat vasalok csak ezt a terméket használom, nem szoktam hajlakkot. Tapasztalataim szerint meghosszabbítja a végeredmény tartósságát és tovább marad egyenes a hajam.
Dinnye illata van, legalábbis nekem. Szeretem. És tényleg fényesebb lesz tőle a haj, szinte ragyog. Sokkal egészségesebbnek tűnik és felfrissíti. Ha elfogy én biztosan újraveszem. :

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

Gina1031

2014. november 10.

Fényt ígért a hajnak és ezt vitathatatlanul meg is adja. Akcióban vettem (mint általában mindent az Avontól - most, hogy ezt leírtam, kezdem azt érezni, hogy nem akcióban vettem, csak bedőltem a marketingfogásnak :-) ) - így kb. 600,- Ft volt, annyit megért. Ha ismét lesz szerencsém elcsípni egy akciót ;-) - újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 10.

PBetti

2014. október 17.

Nagyon jó kis hajfényspray, nem zsírosítja a hajat, viszont nekem a hajvégeimet picit összetapasztja és szuper fényt ad neki. Én biztos, hogy újra veszem!:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

Baabbii95

2014. augusztus 22.

Nekem nem zsírosítja a hajam és tényleg szép fényes lesz tőle. Szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

fruzsinabeata

2014. május 30.

Sziasztok! Nekem bevált, nemrég vettem meg harmadjára! Nem zsírosítja a hajam, szép egészséges fényt ad neki. :) Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

katacita

2014. május 8.

Tényleg fényesíti a hajat, nem zsírosít, nem nehezít, csak egy könnyed kis réteggel vonja be, amitől jobban fest a hajkoronám. Újravevős lesz, már használom egy ideje, és nagyon tetszik. Az illatát amúgy is imádom ennek a termékcsaládnak, az csak hab a tortán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

Mara

2014. február 26.

Engem nagyon lehangolt az, hogy mennyire alkoholos az illata. Amint kifújom nem is érzek mást, csak mintha tiszta alkoholban úsznék. Kicsit talán tényleg zsírosít, hajvasalás előtt használom, de már alig várom, hogy elfogyjon. Az az érzésem, hogy ez a termék semmi más, csak szilikon, szilikon és szilikon alkoholban oldva, némi illatanyaggal. Személy szerint egy hajápoló terméktől azt várom, hogy valamilyen vitaminnal vagy valamivel ápolja a hajam, ne csak szilikonréteget vonjon rá. Persze a szilikontól lesz szuperfényes a haj, nodeakkoris...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, PEG-12 Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Amyl Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.