Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. szeptember 9.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Az Avon Hajtápláló sampon marokkói argánolajjal minden hajtípusra segít tisztítani, puhává és fényesség tenni a hajat, valamint helyreállítani egészséges kinézetét.

• krémes, luxus habbal tisztít
  • marokkói argánolajjal, B5-provitaminnal és E-vitaminnal
  • az argánolaj zsírsavakban és antioxidánsokban gazdag, erőteljes tápláló tulajdonságairól ismert ritka olaj
  • kellemes illatú
  • akár mindennapos használatra

Ár: 1600 Ft/2 db (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

Fiszuli

2020. május 13.

Egy időben évekig használtam (kisebb-nagyobb megszakításokkal), a szintén argán olajos balzsammal és szérummal. Szerettem. Nagyon jó volt az illata. Szép fényt adott, táplált, nem zsírosított, nem nehezített sohasem. Én mindig kétszer samponozok egy hajmosás alkalmával, de ezzel a samponnal sem okozott problémát ez a szokás. Jól habzott, nekem egy picivel több, mint fél tenyérnyi mennyiség elég volt egy-egy samponozásra (fenék alá érő hajam van), így a hab is jól el tudott oszlani az egész hajhosszomon. Szerettem és biztos eljön majd még az idő, mikor újra veszem - a társaival együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

96viktoria

2020. március 13.

Anyukám évek óta Avon rajongó, így van, hogy engem is meglep ezzel-azzal, most éppenséggel ő vele ajándékozott meg a balzsamjával együtt. Nagyon tetszik, szépen tisztít és a száraz hajam puha és fényes lett tőle, na hát meg az illata...😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 13.

realshady

2020. február 9.

Száraz hajra használom, nekem bevált. Felváltva használom más samponnal, hogy ne szokjon hozzá a hajam, jó illata van és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

citabes

2020. február 7.

Férfi vagyok zsíros, fényes, göndörödő hajjal. Sose vettem volna meg de egy este úgy esett csak ez volt otthon amit barátnőm vett magának, valamivel meg hajat kell mosni.

Hát kérem ez eddig a legjobb dolog amit tettem a hajammal. Kíméletesen tisztít, semmi száraz vagy zsíros hatást nem hagy, könnyű fésülni, waxxal is könnyebb formáznom, és persze teljesen jól kiszedi a waxot is. Sokkal jobbnak érzem tőle a hajam másnap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Martina001

2019. december 8.

Mióta ezt a sampont használom, sokkal tápláltabb, fényesebb a hajam és ami a legjobb, nem törik és még sokkal jobban nől is a hajam.
Csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

Csodaszer.

Mia0602

2019. július 31.

Lassan 1 éve használom. Nagyon kevés kell belőle, jól habzik. Az illata fenséges. A hajam fényes, könnyen fésülhető és illatos. Nekem nagyon száraz a hajam is és a fejbőröm is. Mióta ezt használom nincs problémám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 31.

HarmatosHajnal

2019. május 24.

Száraz hajra bevált, kellemes illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 24.

Száraz hajra bevált, kellemes illata van.

dynah13

2018. július 28.

Az en hajam szerencsere egeszseges, de azert a szinezes es vasalas mellett elkel neki az apolas. Egy csomagakcioban szereztem be a balzsammal es olajjal egyutt, nagyon jol funkcionalt mindegyik! Az illata valami meses, ar-ertek aranyban nagyon jo, tudom ajanlani :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

ALettah

2018. április 19.

Nekem bejött ez a sampon - az itteni vélemények miatt csak a 400 ml-es flakon vége fele merek értékelni, és állítom, hogy az én hajamat nem zsírosította és nem is veszített a hatásából. Szeretem az illatát és azt, hogy kis adag belőle is dús habot képez. Szépen tisztít, nem szárít, nem zsírosít, egészséges fényt ad a hajnak. Amit külön értékeltem benne, hogy ha nem jutott idő balzsamozásra, akkor is egész kifésülhető volt a hajam utána.
Az akciós árát szerintem nagyon megérte, részemről öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Az akciós árát szerintem nagyon megérte, részemről öt csillag.

Bububaba

2018. január 13.

Nem rossz sampon,szépen tisztit és puhítja a hajamat. Nem kell sok belőle,így sokáig elég. A hátránya,hogy egy idő után hozzászokik a hajam és lelapítja,de egy másik samponnal felváltva jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 13.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate