Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. szeptember 9.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Az Avon Hajtápláló sampon marokkói argánolajjal minden hajtípusra segít tisztítani, puhává és fényesség tenni a hajat, valamint helyreállítani egészséges kinézetét.

• krémes, luxus habbal tisztít
  • marokkói argánolajjal, B5-provitaminnal és E-vitaminnal
  • az argánolaj zsírsavakban és antioxidánsokban gazdag, erőteljes tápláló tulajdonságairól ismert ritka olaj
  • kellemes illatú
  • akár mindennapos használatra

Ár: 1600 Ft/2 db (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

fonalaslany

2017. december 12.

Az első néhány alkalommal nagyon szerettem, puha, fényes lett tőle a hajam, nem nehezítette el. Nem tudom mi történt később, de a heti két hajmosásomat módosítanom kellett, kétnaponta kell mosnom, mert akárhogy öblítem, néha már aznap érezhető és látható zsíros bevonat képződik a hajamon, mintha nem mostam volna ki rendesen a sampont. Plusz a fejbőrt szárítja, és kb fél flakon (nagyobbik) elhasználása után visszatért a korpa is. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

mariskaris

2017. október 11.

Nekem nagyon bevált, épp samponkrízisben voltam, festett, őszülő, dehidratált, zsírosodásra hajlamos hajjal. Az előző samponoktól durva, gubancos lett a hajam. Ez jól habzik, selymes lesz tőle a hajam, balzsamját, pakolását is használom.

Pár hónappal később: sajnos le kell pontoznom - folyamatosan viszketett a fejbőröm tőle, ha mást használok, elmúlik, ezért gondolom, hogy a sampon miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 11.

Ella

2017. április 30.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg, rögtön a nagy kiszerelést. Az első 2 hasznáat után tényleg azt éreztem, hogy "WOW!", milyen jó kis sampon, gyönyörű lesz tőle a hajam, de utána ugyanolyan töredezett, lelapult hajat kaptam, mintha meg se mostam volna a hajamat. 2 alkalom után már nem táplált, nem ragyogott tőle a hajam, plusz másnapra ismét meg kellett mosnom. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

Daisyyy

2017. március 12.

Jó illata van, nagyon habos, jól tisztít, az állaga krémes-zselés, sűrű, jól el lehet oszlatni a hajon, igaz kicsit zsíros lesz a hajam 3-4 nap után, de alapjában véve nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 12.

nius

2017. március 1.

Eléggé zsírosít, de mivel egyébként is 2 naponta mosok hajat, nem kifejezetten zavar. Jól habzik, kellemes az illata, simán elmegy egynek. De nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

missorsi

2017. február 28.

Nagyon jó sampon! Isteni az illata, és puhává, selymessé teszi a hajat, nekem dúsít is. A hajvégápoló olaját is használom, az is szuper, együtt érdemes a kettőt. Irtó száraz, töredezett volt a hajam sajnos egy másik sampon miatt, ez néhány használat után helyrehozta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 28.

Timea1207

2017. január 18.

Nagyon selymesse es puhava teszi a hajamat, ez a legjobb sampon amit eletemba hasznaltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

0tamara0

2017. január 2.

Isteni illata van selymessé puhává teszi a hajat talán még dúsít is valamennyit. Festett hajra is jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

Mona0404

2016. november 22.

Soha soha soha nem fogom lecserélni. Sőt, ha tudom hogy egyszer kifutó termék lesz, veszek belőle egy kartonnal! :D Az ára is teljesen jó, fényes selymes lesz tőle a hajam, illata is kellemes :) Az avonos samponok közül végre egy olyan amiről nem csak csodákat írnak hanem tényleg hat is :) :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

fayless

2016. november 15.

Imádom! Imádom! Imádom!
A zsíros tövű, száraz hajamat megmostam vele, nem kellett utána bebalzsamoznom a hajamat. Grátisz a finom illat! Olyan jó simogatni az illatos hajamat :P :D A Pantene mellett ez lett a másik nagy kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Imádom! Imádom! Imádom!

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate