Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: papirgitar, Módosítva: 2016. augusztus 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolás

Multi-Shine technológiával és szilikonnal segít, hogy haja simább és fényesebb legyen. Pantenil-etil-étert tartalmaz, mely B-vitamin forrásként ismert.

sziszicricket

2014. január 27.

Szép fényes lett tőle a hajam, kicsit túl édes az illata de az hamar elillan. Ha elfogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

Dayanara

2013. december 30.

Sikerült beszereznem egy ilyet is. Hát, nem is tudom... Én az előző verzióját (a zöldet) szerettem (írtam is róla véleményt, 5 csillagot kapott ha jól emlékszem), de ezt nem venném újra.
Nagyjából ugyanolyan, mint az előző, mintha csak a csomagolás változott volna, ugyanaz az illat stb. Viszont ennek valahogy nem olyan jó a hatása, az illata sem tartós és a fény sem, amit ad. A régi szerintem jobb volt, ezt is el fogom használni, de erősen átlagos termék (a régi sem volt valami nagy durranás, de legalább hozta, amit ígért és nem nagyon lehetett belekötni), még szerencse, hogy akciós volt. Bár így sem igazán érte meg. Nem is értem, hogy lehet ennyivel rosszabb, mint a régi verziója.
Nekem szárazak és töredezettek, fénytelenek a hajvégeim (el lehet képzelni milyen lenne, ha még pakolást sem használnék rájuk), mégsem vettem észre, hogy szárítaná a hajamat ez a spray. Sőt szeretem is ráfújni, mert egészségesebbnek tűnik tőle a haj. Viszont ebből a rózsaszínből jóval többet kell fújnom és alig tart valameddig a hatása, szerintem azzal, hogy megújult csak rosszabb lett.

Tényleg szinte nulla a hatása, a régivel ha befújtam még napokig fényes és puha volt a hajam, és az illata is érződött. Ennél a fény és az illat is csak pár órán át tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

love_cinderella

2013. december 10.

Amikor a hajamra fújom nagyon szépen fénylik de hamar el is tűnik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

Amikor a hajamra fújom nagyon szépen fénylik de hamar el is tűnik...

berka

2013. október 27.

Talán valamennyire fényesít, de nem nagy szám. Kipróbálni megérte, de többé nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Adrien92

2013. október 24.

Már 2 éve rendszeresen használom, mert nagyon szeretem, mikor szép fényes hajzuhataggal indulok el bárhová is. Gyönyörűen fénylik tőle a hajam és tartós a csillogás. :) Nekem nem szárítja a hajam. Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

Twilight

2013. augusztus 23.

Nekem is kiszárította a hajam, már az első használatnál éreztem, hogy szárít, az illata kellemes és kicsit fényessé tette a hajam. Nem venném meg újra, nekem nem használt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

beautymaniac

2013. augusztus 13.

Fényes lesz tőle a hajam, puha, jó illatú és nagyon ápolt kinézetű. Imádom! :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Fényes lesz tőle a hajam, puha, jó illatú és nagyon ápolt kinézetű. Imádom! :-)

Mono

2013. június 29.

Tipikus Avon illat. Tényleg fényesíti egy kicsit a hajat, de csodát nem tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

Tipikus Avon illat. Tényleg fényesíti egy kicsit a hajat, de csodát nem tesz.

sebidori91

2013. május 31.

Akciósan vettem, mert korábban már kipróbáltam valahol és nagyon tetszett a hatása. Imádom az illatát, nem szárítja a hajam és szép fényes lesz tőle. Eddig ezt a hatást más termékkel (hajfényes hajlakk) nem tudtam elérni!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

szabbka

2013. május 29.

Párom anyukája rendszeres vásárlója, így az Ő javaslatára én is kipróbáltam!
Az illata végre a tipikus Avon-illat ( a hővédőnél én sajnos nem ezt tapasztaltam ), szépen csillog tőle a hajam. Amire szánták, arra tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

Párom anyukája rendszeres vásárlója, így az Ő javaslatára én is kipróbáltam!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, PEG-12 Dimethicone
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Amyl Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.