Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: papirgitar, Módosítva: 2016. augusztus 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolás

Multi-Shine technológiával és szilikonnal segít, hogy haja simább és fényesebb legyen. Pantenil-etil-étert tartalmaz, mely B-vitamin forrásként ismert.

Mirmur

2013. március 26.

Nekem teljesíti, amit az ára alapján elvártam tőle. Csak a hajam alsó harmadára fújom, fejbőr közelébe semmiképp. Az illatát szeretem, másnapra is megmarad. Valóban fényesít és mintha egy kis tartást is adna a hajamnak, ha nem használok rá más formázót.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

agi.greendaygirl

2013. február 11.

nekem nem szárítja a hajam szerencsére, szép, de nem természetellenes fényt ad, amit én szeretek ( nem tetszik a mű fényesség). az illata olyan mint a legtöbb AT terméké- finom gyümölcsös. tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 11.

Anna28

2013. február 1.

Ez a termék nagy csalódás volt nekem. Bár nevetséges összegért rendeltem, már azt is bánom. A hajam nagyon, iszonyúan kiszáradt tőle! Eddig egyszer használtam, többször se!!! :-( Nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 1.

C.Dóri

2012. szeptember 11.

Az én hajamon még másnap is lehet érezni az illatát és összességében tetszik is. Szőke hajam van és miután befújom nagyon szépen fénylik. Ajándékba kaptam így elhasználom, viszont nem biztos, hogy megrendelném magamtól is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

shara88

2012. szeptember 4.

Az egyik kedvencem az Advance Techniques termékcsaládból. Először nem mertem megrenelni a katalógusból, hisz azthittem, hogy rongáló hatású, mint más hajformázók, de kellemeset csalódtam. Akkor használom, ha kevesebbet tudok a hajammal foglalkozni, de mégis ragyogó hatást szeretnék. bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Naomi080

2012. augusztus 8.

Ezek az avonos hajápolók nem érnek egy fabatkát se! Én szerencsére nem rendeltem , de a barátnőm nagyon ráfázott. Megvette a terméket , de hatása nem volt. És még az illata sem kellemes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Darky

2012. július 29.

Nagyon jó illatú egy másodpercig a hajon, de közepes termék. Az ára elfogadható, nem zsírosítja a frissen mosott hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Márti22

2012. július 4.

Nekem is iszonyatosan szárította a hajamat...nem ér annyit, hogy extra fényes de száraz legyen a hajam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

Moira

2012. május 25.

A funkcióját elvégzi, tényleg fényesebb lesz tőle a hajam, és az illatát nagyon szeretem.:)) Nem bántam meg, hogy megvettem.:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 25.

bendee91

2012. április 26.

Hat nekem ez nem kene....az eg vilagon semmi jot nem csibal a hajammal, ha szilikon van benne....attol nez ki max szepnek...kozbe meg ugyan olyan, mint elotte.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, PEG-12 Dimethicone
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Amyl Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.