Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evolet, Módosítva: 2011. október 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Bőrtápláló komplexet tartalmaz. Csökkenti a bőr napozás utáni szárazságát és hámlását.

Kiszerelés: 200 ml

eviviktoria

2017. február 16.

Nyáron is nagyon szerettem de most mikor szoláriumba járok, télen is nagyon kedvelem. Mindíg bekenem utána a bőrömet és nagyon jól megnyugtatja plusz pihe puha tőle a bőröm másnapra. Arcon sem okozott irritációt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

vimolna

2017. január 18.

Nagyon szeretem. Imádom az illatát, az állagát. Leégésre viszont kevés, arra ennél intenzívebben nyugtató hatású krémre van szükség, de csak simán hidratálásra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

Enci90

2017. január 18.

Elég zsíros, és nem vettem észre hogy nyugtatja a bőrt. Leégés után felkenve olyan mintha nem is tudna tőle lélegezni a bőröm. Testápolónak használom, de lassan szívódik be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Poptie

2017. január 6.

Napozás után jobb, mint a semmi. Akciósan vettem, nem vagyok tőle elájulva, mert nehezen szárad, nehéz állagú. A permetet jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

ursuska

2016. október 26.

Szerintem ez egy szuper testápoló vaj! Biztos nem ajánlanám hűsítőnek vagy nyugtatónak (arra inkább valami aloe verás, panthenolos), viszont a sok víztől vagy sós víztől, napozástól (vagy csak úgy) kiszáradt bőrnek szuper. Télen is forgalmazniuk kellene!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Csibedli

2016. augusztus 18.

Nekem túl zsíros, és utána kis darabok maradnak. Az illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Nekem túl zsíros, és utána kis darabok maradnak. Az illata jó.

mujerconfused

2016. július 9.

Jól táplál és nyugtatja a bőrt, de sajnos nem szívódik be teljesen, kis pikkelyek maradnak belőle a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

Argold

2016. január 3.

Én a hűtőben tartom, így nyáron a strandolás után mennyeien tudja hűsíteni a bőrt es eleg jol hidratal is. Nagyon sűrű, mint egy testvaj. Az illata is kellemes. A négy csillag azért van, mert nekem nagyon lassan szivodik a bőrömbe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 3.

trstimea

2015. október 14.

Egyszerűen imádom az illatát! Én borotválkozás után is használtam mert szépen nyugtatja bőrt. Az állaga tényleg sűrű, de ezzel nekem nem volt problémám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

Viku23

2015. január 2.

Nekem a pumpás kiszerelés van meg, én szeretem mert tényleg hűsít és nyugtatja a bőrömet napozás utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel