Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. október 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A megújult Anew Ultimate család 6 termékből áll, egy új áttörő technológiával készült, amely felhasználja azt a tudományos felfedezést, miszerint a bőrsejtek nemcsak 1, hanem 7 féle fiatalságproteint tartalmaznak, amik befolyással lehetnek a bőröregedési folyamatra. Segít javítani és helyreállítani a feszességét vesztett bőr állapotán. Az éjszaka folyamán segít megújítani az arcbőrt, hogy az fiatalosabb kinézetű lehessen. Pro 7Sirtuin technológiával harcol a bőröregedés jelei ellen.

kókusz90

Bőrprobléma: Kombinált
2013. január 8.

Ez a krém valami... Nagyon jó!!! Nem fűztem hozzá sok reményt, nem vagy Avonos termékek híve. De egy kis kiszerelést megvettem, gondoltam kipróbálom! Estére egy picit, a koromnak megfelelő krémtől picit erősebbet szerettem volna, mert sajnos nem jó a genetikám és apró ráncos vagyok, a két szám szélén nevetéskor hosszanti irányban pedig elég siralmas a helyzet. :( Este szépen leradiroztam és alaposan bekentem. Azt írták rá, hogy csíphet, de akkor jó, mert hat... Na én erre kíváncsi voltam, mert elég érzékeny a bőröm. :( Nem nevezném csípő érzésnek, de azért valamit éreztem. Reméltem hogy ettől nem úgy kelek fel reggel mint egy homár. :))) És nem! Sőt!!! Hajnalban bele néztem a tükörbe és úgy nézett ki az arcom, mintha 5 kilót híztam volna! (jó értelemben) Nagyon feszes, feltöltött lett az arcom, és amit utálok a szám szélénél, majd nem teljesen eltűnt amikor magamra mosolyogtam a tükörben! :))) 2 napja használom, írni fogok 2 hét után is! De most megelőlegezem az 5 csillit, csak nem fog rontani a helyzeten ezek után!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Kombinált |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 8.

cicafun

2012. december 21.

Preventíven próbálok hozzáállni a ráncosodási problémához, ezért elkezdtem használni ezt a krémet. Kicsit tartottam tőle, hogy "túl sok" lesz a bőrömnek, de szerencsére nem. Könnyen felszívódik, kellemes illatú és remélem, hosszú távon is hatékonynak bizonyul. A nappali változatával is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 21.

magnes

2012. június 21.

Imádom! Nagyon finom az állaga, az illatát még a férjem is nagyon szereti. Nem mellesleg meg is látszik az arcomon, hogy használom, finom a bőröm tőle, nem irritál. Újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 21.

Antioxidánsok: Melicope Hayesii Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Isomalt, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-10, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Phytol eo I i

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Színező anyag. (Piros)