Avon

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lolychan, az összetevőket feltöltötte: pagangoddess, Módosítva: 2020. április 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fejjegyek: zöld jegyek, bergamott, bors

Szívjegyek: írisz, jázmin, rózsa

Alapjegyek: vanília, ámbra, szantálfa

Ár: 500 Ft+posta , Eladó: freegid
Állapot: Eredetileg 10 ml volt, fotón látható a mennyisége., Helyszín: --, fizetés: Banki utalás. Csak postán tudom küldeni.
Avon Artistique Iris Fétiche EDP 10 + 8 ml
Ár: 1500 + posta , Eladó: Fanika
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó ajánlott vagy fox

Kremcica

2020. október 28.

Különleges illat az Avon kínálatában, szerintem nem is mindennapi viselet. Első szaglásra az üvegből kicsit porosan, púderesen íriszes. A bőrömön már elmúlik a poros illat és előjön a vanília, picit a szantálfa is. Édes, de nem cukrosan sziruposan vagy fullasztóan édes. Rajtam rendkívül erőteljes egy fújás is (10 ml-es kiszerelésem van) a ruháról csak mosással tűnik el. A magnoliás illat is tetszik csak nem magamon. Tetszik az Avonnak ez a vonala.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

kissd

2020. október 26.

Nagyon finom kellemes illata van és viszonylag tartós is! Különleges de nem annyira, mint a vele együtt megjelent Artistique Patchouli Indulgence. ÉS ha már itt tartunk, akkor az utóbbi kettő pedig fel sem ér az Artistique kollekció két új darabjához: Oud Grander és Ambre Ardent. Hááááát ez az Avoooon, kellemes csalódás azt kell mondjam parfümök terén :) (itt csak az artistique-ra értem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

harkov10001

2020. október 13.

Kellemes, nőies illata van, ezt nagyon szeretem benne, csak sajnos elég hamar elillan

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.

mariasoros

2020. október 1.

Egyszer ajándékba kaptam egy Avon Attraction parfümöt. Nekem ez ugyanaz. Kifújáskor egy ma divatos, fojtogatóan édes illat, ami rajtam hamar elillan. Szerencsére csak minit rendeltem. Az Artistique vonalból nálam ez a leggyengébb.
Update: Felpontozom kicsit, mert hidegben sokkal élvezhetőbb és ruhára fújva egész tartós. Nem jókor és nem jól teszteltem. :) Továbbra sem az én illatom, de ez már nem a parfüm hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 1.

Fanika

2020. szeptember 11.

Íriszrajongóként már régóta kíváncsi voltam rá, beszereztem hát egy 10 ml-es kiszerelést. Sajnos nekem ez a fajta írisz nem tetszik: túl erőszakos, tolakodó és karcos. Valahogy nem is emlékeztet az írisz tompa porosságára, amit annyira szeretek a Pradában, a Montaléban és a Boucheronban. Ráadásul én érezni vélem azt az avonos alapot is, amit szinten minden parfümjükben. Az olcsóság érzetét kelti. Nagyon nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 11.

pirospipacsocska

2020. július 18.

Sikerült beszereznem egy 10 ml-es kiszerelést.Nos,az én bőrömön szinte pontosan ugyanolyan,mint a tini koromban használt Exclamation (fekete felkiáltójeles)parfüm.Kellemes illat egyébként,de sajnos az én bőrömön szinte csak az édes vanília érződik.Szerettem volna ha az írisz dominált volna inkább benne!Tartós,kellemes,édes,elegáns illat ,pár fújás hosszú órákon át tartja magát.És szerencsére nem érzem benne a tipikus Avon parfümökre jellemző illat összetevőt!Mindenképp megéri kipróbálni a 10 ml kiszerelést akciósan!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

dandy93

2020. július 16.

Finom, friss-virágos illat, egész tartósnak is mondnám, csak sajnos nem tökéletes a kémia közöttünk - rajtam a fanyarabb (és általam kevésbé kedvelt) illatjegyei dominálnak, a puha meleg virágos lecsengés valahogy elmarad. Ez persze nem a parfüm, hanem a bőröm "hibája", de a kis kiszerelést így is boldogan el fogom fújkodni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

nikolett

2020. július 5.

Kellemes meglepetes, igazabol nem is szamitottam ra, hogy ennyire tartos. Egy illatminta alapjan valamilyen szinten zsakbamacska volt es sokalltam is az arat, de ugy voltam vele, hogy max. x-edik tanulopenz:D Nagyon szeretem es jelenleg ugy erzem, hogy allando tagja lesz a keszletnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

micsmics

2020. június 28.

Nahát! Fragin olvastam róluk először. Aztán Anya hozott haza egy Avon katalógust pár héttel ezután. Ott voltak mind a hárman, én meg dilemmában, melyiket válasszam. Végül azért döntöttem mellette, mert az elkövető hölgy az egyik kedvenc Van Cleefem alkotója is. Vanília, írisz, jó orr, nagy baj nem lehet.
Ez egy jól összerakott, bitang jó parfüm. Nincs tipik avonos mellékzönge, csak simán jó illat, mely kifejezetten tartós. Igen, íriszes, púderes, édes. Mindezt potom pénzért.
Esküszöm, ha ezt vmi menő márka, bazi drága üvegébe csomagolnák óriási hisztéria lenne körülötte, és mindenki ezt akarná kicsiben, nagyban, bármiben, de mivel avonos, így.....
Illat:5 csillag
Tartósság: 5 csillag
Ár/érték: 100 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Illat:5 csillag
Tartósság: 5 csillag
Ár/érték: 100 csillag

AvonCica

2020. június 20.

Isteni illata van, imádom! A katalógusban szaglászva egyből megfogott, és jött is a minta, majd a miniparfüm. Lassan azt is elfogyasztom, nagy eséllyel megveszem majd a teljes kiszerelést is.
Na de kezdjük az értékelést.
1. Lila!!! Igen, imádom ezt a színt amit a csomagolás kapott, és az íriszt is, nekünk is voltak gyönyörű lila színű nőszirmaink a kertben, amikor kicsi voltam. Már ezzel megvettek kilóra.
2. Édes. Nagyon kedvelem az édes illatokat, és bár tini korom óta sokat finomodott az ízlésem parfümök terén, és sok virágos, fűszeresebb illatot is kipróbáltam, a vanília örök illatösszetevőm marad. Ebben az illatkompozícióban nagyon jól érződik egész végig, ami nekem nagyon tetszik! Mégis az írisz ad egy kis extrát, én nem is szagoltam még hasonlót, pedig a drogériák illatkínálatát előszeretettel szoktam szagolgatni, és a katalogusillatokat is betéve tudom már. A nieche vonal sajnos (még) nem az én pénztárcámnak való, így azokkal nincs kapcsoaltom, de sok helyen láttam, hogy azokhoz hasonlítják ezt a vonalat. És el is hiszem. Tényleg drágábbnak tűnik, mint amennyibe kerül, és nagyon egyedi. 🌺
3. Nagyon tartós! Rajtam egész nap érződik, pedig én inkább csak a pulzáló pontokra fújok, és sejthető is, hogy mivel csak 10ml van belőle, bizony spórolósra vettem a figurát! 😁
Összességében legalább 100 csillagot adnék ha lehetne, de így marad az 5. 🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Na de kezdjük az értékelést.
Összességében legalább 100 csillagot adnék ha lehetne, de így marad az 5. 🥰

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citronellol, Hydroxycitronellal, Coumarin, Citral, Geraniol, Benzyl Benzoate