Avon

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lolychan, az összetevőket feltöltötte: pagangoddess, Módosítva: 2020. április 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fejjegyek: zöld jegyek, bergamott, bors

Szívjegyek: írisz, jázmin, rózsa

Alapjegyek: vanília, ámbra, szantálfa

Ár: 500 Ft+posta , Eladó: freegid
Állapot: Eredetileg 10 ml volt, fotón látható a mennyisége., Helyszín: --, fizetés: Banki utalás. Csak postán tudom küldeni.
Avon Artistique Iris Fétiche EDP 10 + 8 ml
Ár: 1500 + posta , Eladó: Fanika
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó ajánlott vagy fox

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

LocseiZsuzsanna

2020. június 10.

Nagyon jó parfüm! Kíváncsiságból vásároltam, és nem csalódtam. Írisz és vanília, kissé púderes, édes és hipnotizáló. Megállja a helyét bármely más niche írisz illat mellett, sőt, még jobb, mint néhány (nem nevezem meg őket). Az ára megfizethető azok számára, akik már unalmasnak tartják a mainstream, mindig ugyanolyan, olcsó illatú katalógus-parfümöket és "művészit" szeretnének. Ezzel a "niche" vonallal az Avon igényesebb és érzékenyebb vásárlókat is elérhet. Rajtam hatósugara közepes, 1,5 óra után bőrközelivé válik, és hosszú ideig megmarad. A legjobban a leszáradást szeretem mert a nyitás túl erős, az írisz nem a kedvencem és harsány, de később halványul és helyet ad a vanília és a pézsma számára. Megédesedik és felmelegszik, vidám illat azok számára, akik szeretik a niche és az írisz parfümöket. Érdemes a próbára szeritem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 10.

Dormir

2020. május 24.

Szerintem is jól megcsinálták. Igaz ugyan, hogy nem a klasszikus, hűvös, poros írisz, mint pl a Prada, de finom. Tartós, jó kis minőség.
Számomra mutat hasonlóságot az Yves Rocher Bois Sensuel illatával is.
Pici fanyarság van benne, így a vanília messze van a LVEB édességétől, de azért érezni. Komolyabb alkalmakra, komolyabb hölgyeknek is ajánlott.
Mint Avon, hozott újat, mint illat annyira nekem nem egyedi, de sokaknak biztosan az lesz. Csak ezért adok 4 pontot, de valóban dícséretes ez az új csapás részükről.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 24.

Számomra mutat hasonlóságot az Yves Rocher Bois Sensuel illatával is.

Tina9997

2020. április 18.

Egy 10 ml-es van a birtokomban. Nagyon tetszik, nagyon tartós! Megy az 5 csillag és jön a nagy kiszerelés! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 18.

pagangoddess

2020. április 18.

Amióta felfedeztem magamnak a niche vonalat, egyre inkább eltávolodtam a katalógusillatoktól, s főleg több Avon illatomat elajándékoztam. Aztán az f-betűs parfümenciklopédián olvastam egy ígéretes cikket az új Avon "niche" kollekcióról, mely felkeltette érdeklődésemet, s amint lehetett, mind a 3 Artistique illatból rendeltem egy-egy 10ml kiszerelésű fújóst. Nagyon kellemes meglepetés ért. Ha az olyan parfümházak, mint a Chanel vagy a Dior, előrukkolhatnak arcpirítóan semmitmondó gyenguskákkal (rád nézek, Chanel Gabrielle, no és rád is, Dior Joy...) akkor az Avon miért ne léphetne szintet, méghozzá jó nagyot, és hozhatná ki a saját prémium vonalát? Az Artistique kollekció esetében ez történt. Az Iris Fetiche rajtam sokkal tartósabb, mint a fent említett zárójeles társai. Amint lecseng a nyitó írisz szúróssága (most rád nézek, Dusita Splendiris, te nagyon nagyon szúrsz!) előjön a nyugodtabb, krémes vanília, kellemesen illatozva. Gratula, Avon, visszatért a remény, hogy igenis van illat az alap avon-szagon túl, de még mennyire!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citronellol, Hydroxycitronellal, Coumarin, Citral, Geraniol, Benzyl Benzoate