Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: ami2015, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

"A körülötted lévő világ megszűnik. Semmi más nem számít, csak Ti ketten. Egy láthatatlan erő tart össze Titeket. Tagadhatatlan és mágneses vonzalom. Ez maga a csábítás. Úgy terveztük meg ezt a parfümöt, hogy még közelebb hozzon Téged és a kiszemelt férfit. A csábító szeder, a férfi kölniben szintén a szívjegyben található, mágnesesen vonzó pézsma és a vaníliával megbolondított ámbra tartós illata ellenállhatatlanná tesz."

Illatkategória: fás, gyümölcsös

Illatösszetevők: fekete szeder, pézsma, ámbra

Ár: 799 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 500 Ft/db, együtt 900 , Eladó: Frufru3
Állapot: Csak próbált, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 5000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétel Budapesten bárhol

galagonyanya

2015. október 21.

2015. 10. 14. Ma kaptam meg, és este ki is próbáltam. Azt kaptam, amire számítottam. Se többet, se kevesebbet: édes, vaníliás-gyümölcsös illatot, egy kis pézsmával, és esetleg szantálfával (ámbrát nem éreztem). Ahhoz képest, hogy avonos, elég tartós. Valóban kellemes, édes, téli illat, aki ilyet szeretne, hétköznapra, nem fog csalódni benne. Különösebben erotikusnak nem mondanám, jó kis puha, bújós parfüm, ennyi. Nem az a "száz közül is felismerném" kategória, de egynek jó. Avonéktól mostanában ez egy jobb illatnak számít. Akciósan megéri beruházni rá, de csak ha ötezer alatti az az akciós ár...

2015. 10. 21. Én nem tudom, mit raktak ebbe az illatba, de kb. napok óta csak ezt fújom, gyakorlatilag függő lettem. Nagyon szeretem! És annyira tartós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 21.

orsika95

2015. október 20.

Imádom imádom imádom nagyon love,bár az üveg elég egyszerű.Az igaz h katalógusban kicsit másabb de a lényege ugyanaz.Viszonylag tartós is.A kedvenceim között foglal helyet a cheris és az ultra sexy mellett :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

esztii9612

2015. október 17.

Nem igazán szeretem az Avon parfümöket, de ebből szerelem lett. Imádom az illatát, tartós és különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 17.

csikosmatyas

2015. október 15.

Őszintén kíváncsi vagyok hány féle képpen tudják még átcsomagolni ugyanazt a tizenkettő egy tucat Avon illatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 15.

bipanka

2015. október 13.

A katalógusba nagyon tetszett. Megrendeltem. Kezembe akadt egy minta. Más illat, mint a katalógusé és nem is tartós. A parfüm sem tartós. Nagyon nem :( pedig annyira szerettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

Edia

2015. október 13.

Mintát próbáltam ki belőle - az első tapasztalat, hogy egyáltalán nem hasonlít a katalógus illatos oldalára. Édes-cukros illatnak érzem magamon, szerintem nagyon-nagyon hasonlít a szintén Avonos Ultra Sexy-re. Sem azon, sem ezen nem érzem, hogy "dögös" illat lenne. Finomak, de szerintem az Attraction sem az a bizonyos "szexi" kategória.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 13.

Adrusz

2015. október 10.

Nem igazán vagyok oda az avonos parfümökért, de ez nagyon jól sikerült. Kellemes,tartós illat, nem fullasztó.
Még este is éreztem magamon. Biztosan újra veszem ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 10.

Még este is éreztem magamon. Biztosan újra veszem ☺️

kreni94

2015. október 10.

Nagyon jó illat tartós reggel be fújom magam vele és még este is érzem magamon hát hogy menyire csábító illat az ma este derül ki nálam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

magdus.kis

2015. október 9.

Olyan sok jót olvastam róla, hogy már majdnem szaglás nélkül akartam megrendelni, de kezembe került a katalógus, és hála Istennek, hogy nem rendeltem meg. Nem tetszik az illata. Semmiképpen sem szeretném leminősíteni, de nekem nem jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

Barabella

2015. október 9.

Nagyon jó illat, kicsit édeskés rögtön megfogott, egészen tartós is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

Nagyon jó illat, kicsit édeskés rögtön megfogott, egészen tartós is :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hydroxycitronellal, Lyral, Linalool