Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: nekokaa, Módosítva: 2016. január 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Az Avon Attraction for Her női parfümhöz tartozó illatosított testápoló.

Úgy tervezték meg, hogy még közelebb hozzon Téged és a kiszemelt férfit. A csábító szeder, a férfi kölniben szintén a szívjegyben található, mágnesesen vonzó pézsma és a vaníliával megbolondított ámbra tartós illata ellenállhatatlanná tesz.

Ár: 1300 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétel bárhol Budapesten

csemezb

2017. július 10.

Testápolónak és kézkrémnek használom. Én szeretem, néha kicsit sok az illata. A parfümjénél drágább, de hát mivel illatosított ezért nyilvánvaló. Négy csillagot adok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

Szabina9427

2017. május 27.

Én is szettben rendeltem még ősszel és nem bántam meg! :) A miniparfümje nagyon hasznos, csak bedobom a táskámba ha hosszú napom lesz, így bármikor befújhatom magam :) A miniparfüm és a testápoló illata teljesen megegyezik a nagy parfüm illatával, sajnos ez nem mindig van így. A testápolót én is szoktam használni a mellkas/nyak/kar területén parfüm előtt :D Anyukám egyenesen imádja és már boltban az eladó is felhívta a figyelmem, hogy mennyire jó :D A testápoló hatását eddig nem teszteltem, mert eddig csak a parfüm illatának tartósságára használtam. Nyárra viszont ezt az illatot nem használom, mert túlságosan fűszeres és nehéz. Ilyenkor jobban szeretem a citrusos könnyed illatokat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Fabi95

2017. május 3.

Szettben vettem meg a parfümm, én kézkrémnek használom. Benne van a táskámban mindig, mikor szükségem van rá előveszem és bekenem vele a kezem. Így sokáig tart. Testápolónak nem tudom milyen, sose próbáltam, kézkrémnek elmegy. Az illatát imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

lupiusz

2017. január 27.

Szerintem ez az illatosított testápoló zseniális ötlet. Csomagban kaptam a parfümmel együtt, és együtt is használom őket. Reggelente átkenem a mellkasom és a nyakam a testápolóval (mikor eszembe jut és van rá időm :D), indulás előtt egy fújás a parfümből, és garantált az egész délelőtt tartó illat.. plusz szempont, hogy a nyak és a mellkas hidratálásával nem csak az illat érvényesülését segítem, de az idő előtti ráncosodásnak is adok egy pofont! Nem mondom, hogy csodaszer, de szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Bonjourbeauty

2017. január 20.

Meglepően jó, ahhoz képest hogy egy parfümös testápoló. Elég jól hidratál és nagyon tartós az illata, szívesen használom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

PETRA820718

2017. január 4.

Nagyon megszerettem az Avon parfüm illatú testàpolóit, kivétel nélkül imàdom mindet.Legfőképpen amiatt, hogy hamar beszívódnak és nem hagynak ragacsos érzetet.
Teljesen ràtértem ezekre a testàpolókra, nekem nagyon bevàlt.
Soha nem gondoltam volna, hogy az Avonnàl talàlom meg a kedvenc testàpolóm.
Öt csillag mert:
-hidratàl
-tartós jóillatú
-nem ragad
-àr-érték aràny tökéletes
-vàltozatos illatvilàg
-tökéletes testvérük a parfüm tàrsaiknak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

Teljesen ràtértem ezekre a testàpolókra, nekem nagyon bevàlt.
Soha nem gondoltam volna, hogy az Avonnàl talàlom meg a kedvenc testàpolóm.
Öt csillag mert:
-vàltozatos illatvilàg
-tökéletes testvérük a parfüm tàrsaiknak

dandelion

2016. december 14.

Az illata nem túl tartós, hidratáló hatása számomra nem megfelelő, viszont gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros érzetet a bőrön. Parfümmel csomagban vettem önállóan nem rendelném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

kataa0105

2016. november 9.

Akció keretein belül jutottam hozzá, az arcbőrömmel szemben a testem többi része nagyon száraz, ezt használom niveaval felváltva és tökéletes a puhaság. Emellett az illata isteni :) csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 9.

bugosgizi

2016. július 27.

Kifejezetten elégedett vagyok a hidratáló képességével. Az illata kellően lágy tehát nem fulladok meg a kézkrémezés közben. Az ekcémámat nem bántja szóval egyenlőre teljes a harmónia. :)
Ajándékba kaptam és ezért az én vállamat nem nyomja az ára. Nem biztos hogy én költenék rá ennyit.
Érdekesség hogy önmagában a tubusból én enyhe sült alma illatot érzek de ha felviszem a bőrömre akkor jön elő a vanília. :)

Update: Sajnos odáig romlott az ekcémám hogy már ez is bántja a bőröm. De a termék attól még jó csak nekem nem jött össze a dolog... Ezért nem jár lepontozás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

faffy

2016. június 26.

Csomagban sikerült beszereznem, így mondhatni ingyen volt. Az illata szerintem elég intenzív de azért más mint a parfümnek. Nem mondom, hogy rossz, de inkább nem használom együtt a parfümmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak